Girişimci Kadınlar Erenler'de Buluştu - Haberler
Haberi Paylaş

Girişimci Kadınlar Erenler'de Buluştu

Girişimci Kadınlar Erenler'de Buluştu
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Erenler Belediyesi ve SGK İl Müdürlüğünün ortaklaşa geliştirdiği ‘Duygusal Zeka ile İşte Mutluluğu Sağlamak’ konulu projenin ilk programı gerçekleştirildi.

Erenler Belediyesi ve SGK İl Müdürlüğünün ortaklaşa geliştirdiği 'Duygusal Zeka ile İşte Mutluluğu Sağlamak' konulu projenin ilk programı gerçekleştirildi.

Erenler Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleşen programda Kadın Girişimciler Stratejik Danışman Eğitmeni Aysel Evran ve Kişisel Gelişim ve Danışmanı Eğitmeni Kezban Bektaş konuşmacı olurken, Erenler Belediyesi Başkan Vekili Ramazan Tezgel, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, Başkan Yardımcısı Ali Akdeniz ve AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz programa katıldı.

İş hayatına yeni atılacak veya halen iş yaşamında olan kadınları duygusal olarak yapacakları işe hazırlama amacıyla düzenlenen program, katılımcılar tarafından dikkatle takip edildi. Program sonunda bir konuşma yapan SGK Sakarya İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, "Sosyal Güvenlik Kurumu olarak Türkiye'de tek bayan Müdür bendim. Bende bir ayrıcalık yaparak kadınlar üzerine projeler üretiyor ve çalışıyorum. İstanbul'dan gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşan değerli hocalarımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Girişimci kadın çıkması için beyinlerinizi yordular, hayallerinizi zorladılar, hatta size ev ödevleri verdiler. Ev ödevlerini ben de aldım uygulayacağım ve bu haftayı çok değişik yaşayacağım. Bana değişik bir ufuk kazandırdılar. İlim, bilim ve kaynaşmak böyle güzel bir şey. Emeği geçen herkese, özellikle bizlere kapılarını açan, katılımcılarımıza hediyeler veren ve bizi sizlerle buluşturan Erenler Belediyesine çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Programın 2'nci etabının ise 2 Aralık Çarşamba günü Erenler Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirileceği bildirildi. - SAKARYA

Girişimci Kadınlar Erenler'de Buluştu

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Sosyal Güvenlik Kurumu, Nurten Canbasoğlu, Danışman, Erenler, Yerel, Haber

title