Haberler

Undawn ne zaman çıkacak? Undawn mobile ne zaman çıkacak?

Güncelleme:

PUBG Mobile'ın geliştiricisi Tencent Games ve Lightspeed & Quantum tarafından geliştiriciliğini yapılan FPS macera oyunu Undawn'ın PC ve mobile cihazlar için çıkış tarihi merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, Undawn ne zaman çıkacak? Undawn mobile ne zaman çıkacak? Detayları haberimizde...

Undawn'da felaket sonrası bir açık dünya içerisinde tek başına ya da ekipler halinde ölümcül ortamları ve korkunç yaratıkları keşfe çıkıp hayatta kal. Bu zorlu koşullarda hayatta kalabilmek için evini inşa et, çeşitli teçhizatlar üretip onları güçlendir ve ihtiyacın olan becerileri geliştireceğiniz Undawn ne zaman çıkacak? Undawn mobile ne zaman çıkacak? İşte detaylar...

UNDAWN NE ZAMAN ÇIKACAK?

6 Nisan 2023 itibarıyla Undawn'ın Kapalı Betası başladı. Mobil cihazlarda başlayan Kapalı Beta, şu anlık yalnızca Android işletim sistemli cihazlar için yayınlandı. iOS ve PC için ise daha sonraki tarihlerde başlaması planlanıyor.

Undawn'ın mobile ve Steam mağazasında çıkış tarihi henüz belirsiz olduğu için, şu anda yalnızca "Pek Yakında" yazmaktadır.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Undawn'ın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Uzun bekleyiş sona erdi! Undawn'ın kapalı betası yayında ve oynanabilir durumda. Zorlu ve sürükleyici bir deneyimde hayatta kalmak için tehlikeli dünyayı keşfedin, virüslülerle savaşın ve arkadaşlarınızla ekip kurun." sözlerine yer verildi.

UNDAWN KONUSU

Undawn bir açık dünya hayatta kalma macerası olup bu devasa felaket sonrası dünya içerisinde tek başına ya da senin gibi başka felaketzedelerle bir araya gelip ölümcül ortamları ve korkunç yaratıkları keşfe çıkabileceksin. Bu zorlu koşullar altında hayatta kalabilmek için kendi evini inşa et, çeşitli teçhizatlar üretip onları güçlendir ve ihtiyacın olan becerileri geliştir.

TÜM ZORLUKLARA KARŞI EKİBİNİ KUR

Diğer felaketzedeleri bul ve onlarla takım olarak bu zorlu dünyada ilerle, saldırgan düşman grupları ile mücadele et ve korkunç canavarlara karşı baskınlara katıl.

Undawn ne zaman çıkacak? Undawn mobile ne zaman çıkacak?

FELAKETZEDENİ GELİŞTİR

Bu felaket sonrası dünyada karşılaşacağın mücadeleler için bulduğun kaynakları yağmalayıp cephaneliğini oluşturan silahları, zırhları ve hayatta kalma teçhizatlarını üret ve geliştir.

Undawn ne zaman çıkacak? Undawn mobile ne zaman çıkacak?

KONUTUNU İNŞA ET

Kendini zombi sürüsüne karşı koruyabilmek için, konutunu sıfırdan inşa edip ihtiyaçlarına göre özelleştir ve üretim becerilerinde ustalaş.

Undawn ne zaman çıkacak? Undawn mobile ne zaman çıkacak?

Undawn ne zaman çıkacak? Undawn mobile ne zaman çıkacak?

BİLİNMEYENİ KEŞFET

Undawn'ın devasa dünyasında ister yürüyerek ister güvenilir taşıtınla seyahat edip senden önceki felaketzedelerin geride bıraktıkları gizemleri açığa çıkar.

Undawn ne zaman çıkacak? Undawn mobile ne zaman çıkacak?

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title