Haberler

Twitch yayıncıları deprem için bağış yayını açtı! Toplanan bağışlar 10 milyon TL'yi aştı

Güncelleme:

Kahramanmaraş merkezli yaşanan 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerin ardından depremzedelere yardım için yapılan bağışlara Türk Twitch yayıncıları da katkı sağladı. Canlı yayın platformu Twitch'te depremzedeler için bağış yayını açan Türk yayıncılar, saatler içerisinde 10 milyondan fazla bağış topladı.

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesindeki 7.7 ve Elbistan ilçesindeki 7.6'lık deprem sonrası enkaz altında kalan ve kurtarılmayı bekleyen vatandaşların sesi olmak ve depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için yapılan bağış yayınları sonrası 10 milyon TL'den fazla bağış toplandı.

10 MİLYON TL'DEN FAZLA BAĞIŞ TOPLANDI

Twitch Türkiye'nin bilinir isimleri arasında yer alan Tuğkan "Elraenn" Gönültaş, Levent "Levo" Balım, Çağrı "Hype" Ergün, Ahmet "Jahrein" Sonuç ve ABD'de yaşayan Türk yayıncı Hasan "Hasanabi" Piker'in yaptığı bağış yayınları sonucunda depremzedelerin insani ihtiyaçlarının karşılanması için 12,6 milyon TL bağış toplandı. Toplanan bağışlar ise Ahbap Derneği'ne gönderildi.

Twitch yayıncıları deprem için bağış yayını açtı! Toplanan bağış 10 milyonu aştı

TWITCH TOPLULUĞUNDA YARDIMLAR DEVAM EDİYOR

Yayıncıların bir kısmı depremzedelerin ihtiyaçlarının giderilmesi için bağış toplarken bir kısmı ise enkaz altında kalıp ulaşılamayan vatandaşların adreslerini sosyal medya hesaplarından paylaşarak yardımcı olmaya çalıştılar. Yayıncılar ve izleyicileri, göçük altındaki vatandaşların bulunması için gece gündüz paylaşımlara devam ediyor.

Twitch yayıncıları deprem için bağış yayını açtı! Toplanan bağışlar 10 milyon TL'yi aştı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Kahramanmaraş Deprem Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

ALES 1 ne zaman açıklanacak 2024? Bade İşcil kimdir? Bade İşcil kaç yaşında, nereli? Özgür Özel yabancı dil biliyor mu, Almana biliyor mu, hangi dilleri biliyor? Motorine indirim mi geldi? SON DAKİKA! Güncel motorin fiyatları! Dahiliye neye bakar, hangi hastalıklara bakar? 25 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 25 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 25 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 25 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
500

Yorumlar (2)

Alkurt:

HELAL OLSUN..SAG OLUN

30
4
yanıtYanıtla
Nihat özcan:

Adamsiniz

4
1
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title