Haberi Paylaş

The Elder Scrolls Online'ın yeni DLC'si Necrom duyuruldu

Gamegar Haberleri

The Elder Scrolls Online'ın yeni DLC'si Necrom duyuruldu

Morrowind'ın Telvanni Yarımadası'nda gezip Apocrypha'nın akıl almaz diyarlarına kazınmış sırları koruyacağınız ce Arcanist adlı yeni sınıfın büyülü güçlerini açığa çıkaracağınız The Elder Scrolls Online'ın yeni DLC'si Necrom, Xbox'ın Developer Direct etkinliği sırasında duyuruldu ve çıkış tarihi açıklandı.

Bethesda'nın açık dünya MMORPG'si The Elder Scrolls Online'ın yeni DLC'si Necrom'un çıkış tarihi ve fiyatı Xbox'ın Developer Direct etkinliği sırasında duyuruldu.

THE ELDER SCROLLS ONLINE NECROM DUYURULDU

Developer Direct ve ESO Global Reveal'in bir parçası olarak duyurulan The Elder Scrolls Online: Necrom DLC'si, 20 Haziran'da Xbox konsollarına gelirken 5 Haziran'da ise PC kullanıcıları ile buluşacak.

Yeni DLC Necrom ile keşfetmeniz için iki yeni bölge sunuluyor. Morrowind anakarasının doğu kıyısında yer alan Telvanni Yarımadası, Telvanni Henadanı'nın gizemli büyücülerine ve büyük Necrom şehrine ev sahipliği yapmaktadır.

THE ELDER SCROLLS NECROM FİYATI

  • TES Online Necrom –399,00 TL
  • TES Online Necrom Deluxe – 499,00 TL
  • TES Online Collection Necrom – 599,00 TL
  • TES Online Deluxe Collection Necrom – 799,00 TL

YENİ SINIFIN KİLİDİNİ AÇ

Apocrypha'nın sırlarıyla ve Hermaeus Mora'nın yasaklı bilgeliğiyle güçlen. Arcanist isimli yeni ve güçlü bu sınıf tahripkâr veya yenileyici olabilir ya da gizemli bilgileri, kadim yazıları ve kayıp güç kitaplarını kullanarak savunma büyüleri yapabilir.

The Elder Scrolls Online'ın yeni DLC'si Necrom duyuruldu

YEPYENİ BÖLGELER

Kocaman mantarların, gizemli büyülerin, sarp kayalıkların ve başkent Necrom'un vatanı olan Telvanni Yarımadası'nı keşfet. Apocrypha'nın uçsuz bucaksız kütüphanesindeki yasaklı kitapların huzuruna çık.

KOZMİK BİR HİKAYE

Kader Prensi, fanilerin veya Daedra'nın kavraması için fazla tehlikeli olan sırları saklar. Şu anda saklı olmalarına rağmen çalkalanmaya başlayan güçler, Hermaeus Mora'nın Apocrypha diyarını tehdit ediyor ve Daedric Prens'in sırrı açığa çıkarsa tüm gerçekliğin çözülmesine sebep olabilir.

YENİ WARDEN VE ARCANIST YOLDAŞLAR

Macera ve şöhret peşinde koşan iki yeni müttefik! Arcanist güçlerine sahip Redguard ve Argonian Warden yoldaşlarını açarak omuz omuza savaş ve Tamriel'deki yolculuğunda yalnız kalma.

The Elder Scrolls Online'ın yeni DLC'si Necrom duyuruldu

The Elder Scrolls Online Bethesda xbox Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title