Haberi Paylaş

Steam'de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 23 – 29 Ocak 2023

Gamegar Haberleri

Steam'de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 23 – 29 Ocak 2023

Steam'in 23 – 29 Ocak 2023 tarihleri arasında en çok satan oyunları açıklandı. En çok satanın açıklandığı listede ilk 10'da oyunlar ve donanımlar yer aldı. Kimi oyunlar yükselirken, kimi oyunlar listede geriledi. Bazıları ise listede sırasını korumaya devam etti. İşte Steam'de haftanın en çok satan 10 oyunu.

Steam veri tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için üçüncü parti kişiler tarafından oluşturulan SteamDB sitesinin verilerine göre haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listenin ilk 10 sırası geçen hafta ile hemen hemen aynı. Peki, Steam'de haftanın en çok satan oyunları neler? İşte detaylar…

STEAM'DE HAFTANIN EN ÇOK SATAN OYUNLARI – 29 OCAK 2023

  1. Steam Deck
  2. Hogwarts Legacy
  3. Dead Space (2023)
  4. Dead Space (2011)
  5. Red Dead Redemption 2
  6. Dead Space Deluxe (2011)
  7. Dead Space (2023)
  8. Hi-Fi RUSH
  9. Call of Duty Modern Warfare 2
  10. Hogwarts Legacy

Steam'de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 23 – 29 Ocak 2023

Geçen haftada olduğu üzere bu haftada ilk iki sıralama aynı. Steam Deck listenin ilk başında yer alırken lansmanına kısa süre kalan Hogwarts Legacy, ikinci sırada yer aldı. Geçtiğimiz günlerde lansman yapan Dead Space'in remake'i ise listede üçüncü ve yedinci sırada yer aldı. 2011 çıkışlı Dead Space ise listenin dördüncü ve altınsı sıralarında yer aldı.

Rockstar Games'in vahşi batı temalı oyunu Red Dead Redemption 2, listede yer almaya devam ederken geçen haftaki dördüncü sırasından bir adım gerilemiş durumda. Xbox Bethesda Developer Direct etkinliği sırasında duyurulan Hi-Fi RUSH ise Steam'de geçen haftanın en çok satan oyunları arasında yer almayı başardı.

Ekim 2022'de lansman yapan Call of Duty Modern Warfare 2, hala en çok satanlar listesinde yer alıyor ve geçen hafta lisede beşinci sıradan dokuzuncu sıraya kadar geriledi. Son sırada ise Hogwarts Legacy'nin farklı bir sürümü bulunmaktadır.

Call of Duty Modern Warfare 2 Dead Space Remake Hogwarts Legacy Steam Deck Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title