Haberi Paylaş
Sons of the Forest saat kaçta açılacak? The Forest 2 saat kaçta açılacak?

Sons of the Forest saat kaçta açılacak? The Forest 2 saat kaçta açılacak?

Gamegar Haberleri

Endnight Games tarafından geliştirilen açık dünya hayatta kalma korku oyunu Sons of the Forest'ın lansman günü nihayet geldi. PC oyuncularının merakla beklediği Sons of the Forest'ın saat kaçta açılacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, Sons of the Forest saat kaçta açılacak? The Forest 2 saat kaçta açılacak? Detayları haberimizde…

2014 yılında piyasaya sürülen The Forest'ın devam oyunu olan Sons Of The Forest'ın 23 Şubat Perşembe günü piyasaya sürülecek. Oyunun saat kaçta Steam mağazasında aktif olacağı ise araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki, Sons of the Forest saat kaçta açılacak? The Forest 2 saat kaçta açılacak? İşte detaylar…

SONS OF THE FOREST SAAT KAÇTA AÇILACAK?

Yalnızca PC kullanıcıları için Steam platformunda piyasaya sürülecek hayatta kalma korku oyunu Sons of the Forest, Türkiye saati ile saat 21.00'de çıkış yapması bekleniyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

SONS OF THE FOREST FİYATI

Erken erişim ile piyasaya sürülecek olan Sons of the Forest'ın Steam mağazasında çıkış tarihi verilirken fiyat bilgisi henüz verilmedi. Buraya tıklayarak Sons of the Forest'ın kaç TL olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sons of the Forest, PC'de erken erişim ile piyasaya sürülmesinin ardından oyun tam sürümüne ulaştığı zaman konsollara da çıkacağı bildirildi. Tam sürümüne kadar oyunda fiyat değişikliği olmayacaktır.

Sons of the Forest Ne zaman Steam Gamegar Güncel Haberler

title