Haberler

League of Legends'ın IP'si The Mageseeker'dan yeni oynanış fragmanı yayınlandı

Güncelleme:

Riot Games'in yayıncılığını yaptığı League of Legends IP'si The Mageseeker: A League of Legends Story'nin geçtiğimiz haftalarda duyurulmasının ardından çıkış tarihinin açıklandığı yeni oynanış fragmanı yayınlandı.

Güney Kore'nin oyun derecelendirme kurulu tarafından sızdırıldıktan iki ay sonra resmi duyurusu yapılan The Mageseeker: A League of Legends Story'nin yakın bir çıkış tarihi var ve bununla birlikte yeni bir oynanış fragmanı geldi.

THE MAGESEEKER ÇIKIŞ TARİHİ AÇIKLANDI

League of Legends şampiyonu Sylas'a dayanan bir hikayeyi anlatan oyun, 18 Nisan'da piyasaya sürüleceği açıklandı. League of Legends oyunu ile arası olmayan oyuncuları da kendine çekecek bir tarzı olan The Mageseeker: A League of Legends Story, piksel grafiklere ve hack and slash türü bir oyundur.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

THE MAGESEEKER HİKAYESİ

Moonlighter'ın yapımcısı Digital Sun tarafından geliştirilen The Mageseeker: A League of Legends Story™, League of Legends evreninde geçen bir aksiyon RYO. Demacia krallığında sihir avcıları düzeni sağlamak adına ellerindeki gücü, büyü kullanıcısı vatandaşları sindirmek için kullanıyorlar. Beyinlerini yıkayarak onları saflarına katıyor, zindanlara atıyor ve onlara kaçmaktan başka çare bırakmıyorlar.

Sihir avcıları tarafından haksız yere tutsak edilirken kurtulan sihir hırsızı büyücü Sylas olarak oynayın. Bir zamanlar seni esaret altında tutan zincirleri kullanarak yurdunu zalimlerden ve sihir avcılarından teker teker kurtarmalısın.

Büyüye Hükmet

Büyü her yerde. Buna savaş meydanları da dâhil. Kor alevlerden ölümcül buzlara birçok farklı büyüde ustalaş ve eşsiz oyun tarzını şekillendir. İster zincirlerini savurup düşmanlarının büyülerini onların üzerinde kullan ister onları yumruklarınla ez. Seçim senin.

League of Legends'ın IP'si The Mageseeker'dan yeni oynanış fragmanı yayınlandı

İsyana Öncülük Et

Demacia devrim için hazır. Peki ya ona önderlik edebilecek misin? Krallığın dört bir yanından büyücüler bulmak ve davan için onları saflarına katmak senin elinde. Üssünü geliştirmek ve eşsiz yetenekler açmak için gittikçe büyüyen ordunun gücünden faydalan.

League of Legends'ın IP'si The Mageseeker'dan yeni oynanış fragmanı yayınlandı

League of Legends'ın IP'si The Mageseeker'dan yeni oynanış fragmanı yayınlandı

Mirasını İnşa Et

Sihir avcılarının işlediği suçlardan haberdar olsan da herkes bu gerçeği öğrenmeye hazır değil. Azılı düşmanlarla savaş ve hem yeni hem eski unutulmaz müttefiklerle birlik ol. Yalnızca sen Demacia'nın geçmişine ait sırları açığa çıkarabilir ve onları geleceği şekillendirmek için kullanabilirsin.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

League Of Legends Riot Games Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

İYİ Parti Erzurum adayı kim? 2024 İYİ Parti Erzurum Belediye Başkan adayı Canan Uçar kimdir? İYİ Parti Elazığ adayı kim? 2024 İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan adayı Veda Bingö kimdir? İYİ Parti Elazığ adayı kim? 2024 İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Saadet Partisi Çorum belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çorum adayı Faruk Cıdık kimdir? Saadet Partisi Çankırı belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çankırı adayı Mustafa Ünver kimdir? Saadet Partisi Çanakkale belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çanakkale adayı Şaban Sarı kimdir? Saadet Partisi Bursa belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bursa adayı İkram Akkaya kimdir? Saadet Partisi Bolu belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bolu adayı İsa Sayın kimdir? Saadet Partisi Bitlis belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bitlis adayı Emrah Yurci kimdir? 24 Şubat 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Saadet Partisi Bingöl belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bingöl adayı Mehmet Eser kimdir? Saadet Partisi Bilecik belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bilecik adayı Ethem Ersöz kimdir? Saadet Partisi Aydın belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Aydın adayı Fatih Karahan kimdir? HSK atama kararnamesi 24 Şubat Cumartesi yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title