Haberler

HBO Max'ten Hogwarts Legacy dizisi geliyor

Güncelleme:

Avalanche Software'in geliştirip Warner Bros. Games'in yayıncılığını yaptığı Harry Potter evreninde geçen açık dünya büyücülük oyunu Hogwarts Legacy'nin lansmanı sonrası HBO Max'te dizi çalışmalarına başlanıldığı bildirildi.

The Last of Us oyununun HBO Max'teki dizi uyarlaması oldukça ilgi görmesinin ardından JK Rowling'in Harry Potter evreninde geçen büyücülük oyunu Hogwarts Legacy'ye dayanan bir dizi geliştirildiğine dair iddialar geldi.

HBO MAX'TEN HOGWARTS LEGACY DİZİSİ GELİYOR

Giant Freakin Robot tarafından paylaşılan özel habere göre, kaynaklarının yaptığı açıklamada, HBO Max'in Hogwarts Legacy oyununa dayanan bir dizi geliştirdiğini açıkladı. HBO'nun The Last of Us dizisinin oldukça ilgi görmesinin ardından Hogwarts Legacy için de bir dizi uyarlamasının çekilmesi olağandır.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

HBO Max'ten Hogwarts Legacy dizisi geliyor

HARRY POTTER ROMANININ ÖNCESİNDE GEÇECEK

Dizinin hala geliştirilmesinde ilk aşamasında olduğu iddia ediliyor, ancak dizinin gelip gelmeyeceği henüz net değil. Warner Bros. Games'in yakın zamanda piyasaya sürdüğü Hogwarts Legacy oyunu gibi dizi uyarlamasının orijinal Harry Potter romanlarından ve Fantastik Canavarlar spinoff'un öncesinde geçeceği bildirildi.

HBO Max'ten Hogwarts Legacy dizisi geliyor

1800'lerde geçen Hogwarts Legacy'de oyuncuların Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nda antik büyüye dokunmak için nadir bir yeteneğe sahip öğrencinin hikayesi ele alınmaktadır. Hogwarts Legacy, 10 Şubat'ta PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X|S, Steam ve Epic Games için piyasaya sürüldü.

HBO Max'ten Hogwarts Legacy dizisi geliyor

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Hogwarts Legacy Warner Bros Dünya Dizi HBO Gamegar Güncel Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title