Haberi Paylaş

God of War Ragnarok satış rakamları açıklandı

Gamegar Haberleri

God of War Ragnarok satış rakamları açıklandı

Santa Monica Studios'un resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda God of War Ragnarok'un satış rakamları açıklandı. God of War Ragnarok, Kasım ayından bu yana 11 milyondan fazla sattığı bildirildi.

God Of War Ragnarok, 2022'nin sonuna doğru piyasaya sürüldü ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde sektörü sarstı. Santa Monica Studios'un devam oyununda her cephede teslim edildiği ve stüdyonun satış rakamlarıyla ilgili en son güncellemeler bunu gösteriyor.

GOD OF WAR RAGNAROK SATIŞ RAKAMLARI AÇIKLANDI

Santa Monica Studios'un resmi Twitter hesabından 1 Şubat'ta yapılan paylaşımda God Of War Ragnarok'un 11 milyondan fazla satış yaptığı bildirildi. Santa Monica, "Hayranlarımızın desteği olmadan bunların hiçbiri mümkün olmazdı, bu yüzden bizimle bu yolculuğa çıktığınız için teşekkür ederiz" sözlerine yer verildi.

God of War Ragnarok satış rakamları açıklandı

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

GOD OF WAR 2018 SATIŞ RAKAMLARI (KASIM 2022)

Sony'nin Kasım ayında yaptığı paylaşımda 2018 yılında piyasaya sürülen God of War'un PS4 ve PC satışlarının 23 milyon adedi geçtiği bildirildi.

God of War Ragnarok satış rakamları açıklandı

God of War Ragnarok PlayStation 4 Playstation God of War Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title