Haberler

Dead Island 2'den 14 dakikalık oynanış fragmanı yayınlandı

Güncelleme:

2014 yılında duyurulan ve Nisan 2023'te piyasaya sürülmesi beklenen aksiyon rol yapma oyunu Dead Island 2'den 14 dakikalık oynanış fragmanı yayınlandı.

Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studios, Dead Island 2 için 14 dakikalık uzatılmış bir oynanış fragmanı yayınladı. Zombi devam oyununun bir hafta erken çıkarılmasına neden olan yakın tarihli bir hamlenin ardından Dead Island 2, Epic Games Store, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X için piyasaya sürülecek.

DEAD ISLAND 2'DEN UZATILMIŞ OYNANIŞ FRAGMANI YAYINLANDI

Şimdiye kadar Deep Silver ve Dambuster Studios'un Dead Island 2'sinden yeterli miktarda içerik paylaşıldı, ancak daha fazlasını görmek isteyen oyuncular için Dead Island YouTube hesabında 14 dakikalık uzatılmış oynanış fragmanı yayınlandı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Yayınlanan videonun açıklamasında "Dead Island 2'nin uzatılmış oynanış fragmanına ilk bakış için heyecanlanın. Avcımız Dani'yi Beverly Hills ve Bel-Air sokaklarında takip edin, o yeni silahları test ediyor ve yer poundu gibi güölü becerilerini sergiliyor. Los Angelenos zombilerimizden bazılarıyla kafa kafaya giderken savaş sizi hayal kırıklığına uğratmayacak." sözlerine yer verildi.

Dead Island 2'den 14 dakikalık oynanış fragmanı yayınlandı

Dying Light serisindeki korkutucu ve zorlu zombilerine aksine Dead Island 2'de zombi öldürmekten daha fazla keyif alacaksınız. Özel yetenek kartları, geliştirilebilir silahlar, haritada yer alan kısa yan görevler gibi oynanışı rahat kılacak birçok özellik bulunmaktadır.

DEAD ISLAND 2 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Dead Island 2, 21 Nisan 2023 tarihinde Epic Games Store, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X için piyasaya sürülecek.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Dead Island 2 Gamegar Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Bakmadan Geçme

Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Gaddar ne zaman final yapacak? #129300 #128250 25 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title