Haberler

Big Loop Studios, yeni bulmaca oyunu Boxes: Lost Fragments'ı duyurdu

Son Güncelleme:
Abone Ol

Geliştiriciliğini Big Loop Studios'ın yapıp yayıncılığını Snapbreak'in üstlendiği gizem, macera bulmaca oyunu Boxes: Lost Fragments'ın Steam mağazası açıldı.

Efsanevi bir hırsız olarak son göreviniz sizi büyük ve gösterişli bir malikaneye götürecek. Lüks sınırları içinde, her biri bilinmeyen bir amaç için titizlikle hazırlanmış bir bulmaca kutusu koleksiyonu sizi bekliyor. Başlangıçta hızlı bir giriş-çıkış gibi görünen şey, özgürlük ve cevaplar için kendi yürek parçalayıcı mücadelenize dönüşüyor.

"Boxes: Lost Fragments ile oyuncuyu etkileşimde ve tamamen oyunun içinde tutmayı amaçlıyoruz. Güzel, titizlikle hazırlanmış bir atmosferde, zihinlerine ve yaratıcılıklarına meydan okuyan karmaşık bulmacaları çözmenin heyecanını yaşamalarını istiyoruz. Ne kadar harika ortaya çıktıklarından heyecan duyduğumuz bir noktaya gelene kadar bulmacaları ve hikayeyi geliştirmek için önemli miktarda zaman harcadık ve oyuncularımızın bunu fark edeceğinden eminiz." - Boyko Spasov, Big Loop Studios'un CEO'su.

OYUN ÖZELLİKLERİ

Sürükleyici Bulmacadan Kaçış Oynanışı:

  • Gizemli bir malikanede zorlu bulmaca çözmeye katılın.
  • Çeşitli karmaşık bulmaca kutularında gezinin.

Klasik Bir Ortamda Modern Hikaye:

  • Klasik, atmosferik bir ortamda çağdaş bir hikayeyi deneyimleyin.

Zihinsel Keskinliğinizi Test Edin:

  • Gözlem becerilerinizi zorlayacak bir dizi olayı tetikleyin.
  • Karmaşık bulmacaları çözmek için yaratıcılığınızı kullanın.

İnteraktif Anlatı:

  • Her bulmaca kutusu, kapsayıcı hikayenin bir parçasını ortaya çıkarır.
  • Keskin zekanız, büyüleyici anlatıyı ortaya çıkarmanın anahtarıdır.
Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Gamegar Teknoloji Haberler

Bakmadan Geçme

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 6 Aralık : Bu Hafta Bim'e Hangi Ürünler Geliyor? Okulların kapanmasına kaç gün var SAYAÇ (6 Aralık) Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? 6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title