Haberler

Big Loop Studios, yeni bulmaca oyunu Boxes: Lost Fragments'ı duyurdu

Son Güncelleme:
Abone Ol

Geliştiriciliğini Big Loop Studios'ın yapıp yayıncılığını Snapbreak'in üstlendiği gizem, macera bulmaca oyunu Boxes: Lost Fragments'ın Steam mağazası açıldı.

Efsanevi bir hırsız olarak son göreviniz sizi büyük ve gösterişli bir malikaneye götürecek. Lüks sınırları içinde, her biri bilinmeyen bir amaç için titizlikle hazırlanmış bir bulmaca kutusu koleksiyonu sizi bekliyor. Başlangıçta hızlı bir giriş-çıkış gibi görünen şey, özgürlük ve cevaplar için kendi yürek parçalayıcı mücadelenize dönüşüyor.

"Boxes: Lost Fragments ile oyuncuyu etkileşimde ve tamamen oyunun içinde tutmayı amaçlıyoruz. Güzel, titizlikle hazırlanmış bir atmosferde, zihinlerine ve yaratıcılıklarına meydan okuyan karmaşık bulmacaları çözmenin heyecanını yaşamalarını istiyoruz. Ne kadar harika ortaya çıktıklarından heyecan duyduğumuz bir noktaya gelene kadar bulmacaları ve hikayeyi geliştirmek için önemli miktarda zaman harcadık ve oyuncularımızın bunu fark edeceğinden eminiz." - Boyko Spasov, Big Loop Studios'un CEO'su.

OYUN ÖZELLİKLERİ

Sürükleyici Bulmacadan Kaçış Oynanışı:

  • Gizemli bir malikanede zorlu bulmaca çözmeye katılın.
  • Çeşitli karmaşık bulmaca kutularında gezinin.

Klasik Bir Ortamda Modern Hikaye:

  • Klasik, atmosferik bir ortamda çağdaş bir hikayeyi deneyimleyin.

Zihinsel Keskinliğinizi Test Edin:

  • Gözlem becerilerinizi zorlayacak bir dizi olayı tetikleyin.
  • Karmaşık bulmacaları çözmek için yaratıcılığınızı kullanın.

İnteraktif Anlatı:

  • Her bulmaca kutusu, kapsayıcı hikayenin bir parçasını ortaya çıkarır.
  • Keskin zekanız, büyüleyici anlatıyı ortaya çıkarmanın anahtarıdır.
Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Gamegar Teknoloji Haberler

Bakmadan Geçme

YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title