FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU HABERLERİ

Fırat Yılmaz Çakıroğlu haber, Fırat Yılmaz Çakıroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fırat Yılmaz Çakıroğlu

Fırat Yılmaz Çakıroğlu

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1991 - 20.2.2015

Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kimdir ?

1 Ocak 1991 yılında Konya'nın Akşehir ilçesinde doğdu. Babası Fuat Mahir Çakıroğlu ile annesi Özlem Çakıroğlu'nun tek evladı. 1996 yılında öğretmen olan annesi Özlem Çakıroğlu'nun Diyarbakır'a tayini üzerine çocukluğunu ve ilkokul yıllarını Diyarbakır'da geçirdi. CHP'li bir ailede yetişmişti. Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 4. Sınıf Öğrencisiydi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 01.08.2021
Alaşehir Fırat Yılmaz Çakıroğlu Parkı ve Genişleme Sahası
Alaşehirde bulunan Ilıca Mahallesi Park ve Genişletme projesi kapsamında mevcut parka ilave olarak 23 bin metrekarelik alana yeni bir sosyal alan daha oluşturduk. 2 Milyon 50 Bin TL'ye ihalesi yapılan projemizi tamamlayıp Alaşehirli vatandaşlarımızın hizmetine açtık. Hayırlı uğurlu olsun.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 04.03.2021
"Fırat Yılmaz Çakıroğlu"nun ismi Kahramanmaraş'ta bir caddeye verildi
Ege Üniversitesinde (EÜ) yaklaşık 6 yıl önce öğrenciler arasında çıkan kavgada öldürülen Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun adı, Türkoğlu ilçesinde bir caddeye verildi.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 23.02.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Akçay, 2015 yılında öldürülen Ege Üniversitesi öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu andı.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 21.02.2021
Son dakika haberleri! Fırat Çakıroğlu için Selimiye Camisi'nde mevlit okutuldu
Gelen son dakika haberine göre Edirne Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından, Ege Üniversitesinde (EÜ) 6 yıl önce öğrenciler arasında çıkan kavgada öldürülen Fırat Çakıroğlu ve şehitler için Selimiye Camisi'nde mevlit okutuldu.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 19.02.2021
Son dakika haberi | Fırat Çakıroğlu, ölümünün 6. yılında Fethiye'de anıldı
Allah ömür verdiği sürece tüm şehitleri anmaya devam edeceklerini belirten Tekcan, "Fırat Yılmaz Çakıroğlu ve tüm şehitlerimizin acısı hala yüreklerimizi kor gibi yakmaktadır.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 19.02.2021
Son dakika gündem: Fırat Çakıroğlu, ölümünün 6. yılında Denizli'de anıldı
Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı, Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Parkı'nda gerçekleştirilen etkinlikte yaptığı konuşmada, Çakıroğlu'nu rahmetle andıklarını belirtti.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 25.12.2020
Son dakika haberi! İsmet İnönü, Mudanya'da törenle anıldı
Son dakika gündem haberi... İkinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü, vefatının 47'nci yılında Mudanya ilçesinde düzenlenen törenle anıldı.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 13.11.2020
Osmaniye'de sigara yasağı getirilen cadde ve sokaklar belli oldu
Valilik tarafından yapılan açıklamada, "Korona virüs salgınının görüldüğü andan itibaren Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulunun önerileri doğrultusunda kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından birçok tedbir kararı alınmış ve uygulanmıştır. Bu çerçevede aşağıda belirtilen ek tedbirlerin alınması gerektiği hususu değerlendirilmiştir. 08Eylül 2020 tarih ve 62 nolu Olağanüstü İl Hıfzıssıhha Meclis kararının ve İçişleri Bakanlığı'nın genelgeleri ile meskenler hariç olmak üzere tüm alanlarda (kamuya açık alanlar, cadde, sokak, park, bahçe, piknik alanı, sahiller, toplu ulaşım araçları, işyerleri, fabrikalar vb.) herhangi istisna olmaksızın maske takma zorunluluğu getirilmiştir. Ancak özellikle vatandaşlarımızın kalabalık şekilde bulunduğu/bulunabileceği cadde, sokak, park ve bahçeler gibi yerlerde sigara içtiğinden bahisle/bahanesiyle bazı kişilerin maskelerini çıkardıkları, aşağıya indirdikleri, doğru şekilde kullanmadıkları görülmektedir. Solunum yoluyla kolayca bulaşabilen Korona virüs salgınının yayılımının önlenmesi için maske kullanımında sürekliliğin sağlanması son derece önem taşımaktadır. Bu nedenle maskenin doğru ve sürekli şekilde kullanımını temin amacıyla 12 Kasım 2020 tarihinden itibaren ilimizde vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu/bulanabileceği cadde ve sokaklar belirlenmişti. Bu kapsamda Musa Şahin Bulvarı Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi kesişiminden Devlet Hastanesi ek binasına kadar, Atatürk Caddesinin Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi ile kesiştiği yer ile Atatürk Caddesinin Kurtuluş Mahallesi 7020 sokağa kadar, Mehmet Akif Mahallesi Atatürk Caddesi 8023 sokak, Alparslan Türkeş Caddesi 7020 Sokak arasında kalan güzergah, Musa Şahin Bulvarı Çalıklar Caddesi, Atatürk Caddesi, Muhsin Yazıoğlu Caddesi arasında kalan güzergah, Adnan Menderes Caddesi, Alparslan Türkeş Caddesi, Dadaloğlu Sokak Cevdet Sunay Caddesi, Dr. Sadık Ahmet Caddesi ve Şehit Mehmet Eroğlu Caddeleri üzeri, Fakıuşağı Mahallesi Karaçay köprüsünden itibaren Fırat Yılmaz Çakıroğlu Sokak'tan 45007 sokağa kadar olan yol üzeri, Alparslan Türkeş Caddesi 5517 sokak ve 5502 sokaktan çevre yoluna kadar, Yediocak Mahallesi Dr.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 19.10.2020
MHP Antalya Hilmi Durgun ile 'devam' dedi
"Kazanan Türkiye olacaktır" Türki Milleti'nin yüreğindeki ülkü ışığını hiçbir karanlık gücün söndüremeyeceğini vurgulayan Durgun, sözlerine şöyle devam etti: "Topun, tüfeğin, idam sehpalarının kalleş pusuların yok edemediği, Türk Milleti' nin yüreğindeki "ülkü ışığını", hiçbir karanlık gücün söndüremediği ve söndüremeyeceği, 9 Işıkla aydınlanan yiğit yürekleri hiçbir şer odağının sindiremediği ve sindiremeyeceği nesillerin yetişmesini sağlayan Başbuğ Alparslan Türkeş' tir bizim atamız. Tarihin en eski döneminden bugüne kadar bayrağımızı dalgalandıranlar, varlığımızı borçlu olduklarımız, ebedi uykularında rahat uyusunlar, müsterih olsunlar; bu bayrak sonsuza kadar dalgalanmaya devam edecektir. Ay yıldızlı albayrağı, üç hillalli kutlu sancağı, bize yol gösteren bozkurtlu bayrağımızı göklerde de gönüllerde de dalgalandırmaya devam edeceğiz. Hiç şüpheniz olmasın ki; birliğimiz İstiklal'in teminatı, dirliğimiz istikbalin sönmez ışığı ve kazanan Türkiye olacaktır." "Yolumuzu kesmek isteyenlere Toroslar gibi olacağız" Göreve gelecek arkadaşlarına başarılar da dileyen Durgun, sözlerini şöyle tamamladı: "Mavi Vatan' ın gözbebeği Antalya sevdamıza hizmet yolunda yükümüzü paylaşanlara Akdeniz, yolumuzu kesmek isteyenlere Toroslar gibi olacağız. Eskiler önce refik, sonra tarik der. Ölümü öldüren yiğitlerimiz, dava şehitlerimiz bizim yol arkadaşlarımız olacaktır. Bugün burada bu salonda Adil Okur vardır, İmdat Sarıca vardır, Kemal Fedai Çoşkuner vardır. Bugün Ruhi Kılıçkıran, Dursun Önkuzu, Süleyman Özmen ve Fırat Yılmaz Çakıroğlu da buradadır.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 03.10.2020
Payitaht Abdülhamid'in yeni sezon yayın tarihi belli oldu
TRT 1 ekranlarının sevilen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in 5'inci sezonunun ilk bölümü, 9 Ekim'de yayınlanacak.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 06.09.2020
Ankara Büyükşehir Belediyesinden mevsimlik tarım işçilerine hijyen paketi
Ankara Büyükşehir Belediyesi, şehir dışı ve çevre ilçelerden gelen mevsimlik tarım işçilerine maske, el dezenfektanı ve çamaşır suyundan oluşan hijyen paketlerinin dağıtıldığını bildirdi.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 19.05.2020
Nilüfer'de 19 Mayıs kutlandı
Nilüfer'de 19 Mayıs kutlandı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda Nilüfer'de büyük gurur ve coşku yaşandı.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 22.02.2020
Fırat Çakıroğlu Çubuk'ta anıldı
Çubuk Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen yürüyüşle Ege Üniversitesinde 2015 yılında terör örgütü mensuplarınca şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu anıldı.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 21.02.2020
Kırklareli Ülkü Ocakları, Çakıroğlu'nu andı
Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu hiç bir zaman unutmadıklarını ve unutturmayacaklarını ifade eden Korkmaz, "Dün olduğu gibi bugün de devletimizin bekası ve milletimizin birliği için mücadelemiz devam edecektir.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu - 21.02.2020
Çarşamba Ülkü Ocakları, Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu andı
Ege Üniversitesinde 5 yıl önce öğrenciler arasında çıkan kavgada öldürülen Fırat Yılmaz Çakıroğlu anısına Çarşamba Ülkü Ocaklarınca, Tarihi Köprü üzerinde lokma dağıtıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fırat Yılmaz Çakıroğlu Haberleri | Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kimdir - Haberler - Fırat Yılmaz Çakıroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fırat Yılmaz Çakıroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Denizli'de şahlanış konserleri başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 16:29:10. #1.14#

title