FEVZİ APAYDIN HABERLERİ

Fevzi Apaydın haber, Fevzi Apaydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fevzi Apaydın

Fevzi Apaydın

Doğum Yeri Samsun / Türkiye
Doğum Tarihi 19.5.1941 - ...

Fevzi Apaydın Kimdir ?

Fevzi Apaydın ,19 Mayıs 1941 yılında Samsunda doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Liseyi Samsunda okudu. Okulu bitirdikten sonra ticarete atıldı. Nakliyecilik, kerestecilik, otoparkçılık ve sigortacılıkla uğraştı. Askerliğini 1962 yılında yedek subay öğretmen olarak yaptı. 1962 yılının sonunda evlenen Apaydın, 2’si erkek, 2’si kız olmak üzere 4 çocuk babası.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fevzi Apaydın - 16.01.2021
TŞOF'tan köprü ve yol geçiş ücretlerine karşı "alternatif ve ücretsiz geçiş" talebi
TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, yazılı açıklamasında, köprü ve yol geçiş ücretlerine 2021 yılı için yüzde 26 zam yapıldığını ifade etti.
Fevzi Apaydın - 10.12.2020
Son dakika haber! TŞOF Başkanı Apaydın, taşımacılık yapan esnaf için destek paketi talep etti
Gelen son dakika haberlerine göre Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkileri nedeniyle taşımacılık yapan esnafın zor günler geçirdiğini belirterek destek paketi talep etti.
Fevzi Apaydın - 23.11.2020
TESK ve TŞOF, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla birer kutlama mesajı yayımladı.
Fevzi Apaydın - 29.08.2020
TESK ve TŞOF'tan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın da Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşundaki en güçlü adımlardan biri olan 30 Ağustos Zaferi'nin, vatan topraklarında milli irade ve bağımsızlığın ilelebet süreceğini tüm dünyaya gösterdiğini belirtti.
Fevzi Apaydın - 28.08.2020
TŞOF Başkanı Apaydın'dan Kovid-19 nedeniyle mağdur olan servis şoförleri için "destek" çağrısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında alınan tedbirler nedeniyle servis taşımacılığının durma noktasına geldiğini belirterek "Servis taşımacılığı yapan esnafımızın başka bir gelir kaynağı yoktur.
Fevzi Apaydın - 30.07.2020
Son dakika haberi... TŞOF Başkanı Apaydın'dan bayramda yola çıkacaklara uyarı Açıklaması
Son dakika haberlerine göre Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Kurban Bayramı dolayısıyla yola çıkacak sürücülere, "Vatandaşlarımız, trafikte her zamankinden daha dikkatli olmalı, trafik kurallarına uyarak aşırı hızdan kaçınıp emniyet kemerlerini takmalı." uyarısında bulundu.
Fevzi Apaydın - 30.07.2020
TŞOF Başkanı Apaydın: "Bayramda trafikte saygıyı unutmayalım"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle bu yıl diğer kurban bayramlarından farklı bir şekilde sosyal mesafe kurallarına uyduğumuz, sevdiklerimizle aramızda fiziki mesafeler olmasına...
Fevzi Apaydın - 29.07.2020
Son dakika! TŞOF'tan taşımalı eğitimde katsayıların güncellenmesi talebi
Son dakika ekonomi haberi: Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, servisçi esnafının maliyet hesaplama katsayısının düşmesi nedeniyle kazancının da azaldığını belirterek, "Katsayılar yeniden güncellenmeli ve servisçi esnafımızın mağduriyeti giderilmeli." ifadelerini kullandı.
Fevzi Apaydın - 26.07.2020
TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın bayramda yola çıkacakları uyardı Açıklaması
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Kurban Bayramı dolayısıyla yola çıkacak sürücülerin, kendilerinin ve sevdiklerinin can güvenliği için trafik kurallarına ve hız limitine uymaları gerektiğini belirtti.
Fevzi Apaydın - 14.07.2020
TŞOF Başkanı Apaydın'dan Bakan Karaismailoğlu'na ziyaret
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın ve beraberindeki heyet, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu ziyaret etti.
Fevzi Apaydın - 18.06.2020
TŞOF'tan İBB'nin "5 bin yeni taksi" çalışması için istişare çağrısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, İstanbul'a "5 bin yeni taksi" çalışmasında, taksici esnafının temsilcileriyle istişare edilmesini istedi.
Fevzi Apaydın - 01.06.2020
Toplu ulaşımda yüzde 50 yolcu sınırlandırmasının kaldırılması
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın ise salgınla mücadele sürecinde büyük sıkıntı yaşayan şoför esnafının karar doğrultusunda tam kapasiteyle çalışabileceğini kaydetti.
Fevzi Apaydın - 01.06.2020
Palandöken: "Şoför esnafı rahat bir nefes alacak"
"Şoför esnafı rahatlayacak" Kontrollü sosyal hayat sürecinde alınan bu kararın şoför camiası için sevindirici olduğunu dile getiren TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın ise, "Korona virüsle mücadele sürecinde üç aydır büyük sıkıntı yaşayan şoför esnafı karar doğrultusunda tam kapasite ile çalışabilecek.
Fevzi Apaydın - 15.05.2020
TŞOF Başkanı Apaydın: "Taksi, dolmuş ve halk otobüsü fiyatlarına düzenleme şart"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Korona virüs sebebiyle yolcu taşıma kapasitelerinin yarı yarıya düşürülmesi sebebiyle taksici, dolmuşçu ve halk otobüsçü esnafımız zor günler geçiriyor.
Fevzi Apaydın - 15.05.2020
TŞOF'tan "taksi, dolmuş ve halk otobüsü" ücretlerine zam talebi
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yolcu taşıma kapasitelerinin yarı yarıya düşürüldüğünü anımsatarak, taksi, minibüsler ile halk otobüsü ücretlerine zam yapılmasını istedi.
Fevzi Apaydın - 30.04.2020
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'ne doğru
Palandöken, şunları kaydetti: "Ülkeyi ayakta tutan işçi, işveren ve emekçilerimizdir. Kutsal sayılan emek, işçi ve işverenin birlikte el ele dayanışma içinde olması sayesinde hak ettiği değeri görebilir. Bu vesileyle sermayesi emek ve alın teri olan esnaf ve sanatkar camiası adına tüm işçi ve emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyor, emeğin mücadelesinin ve haklarının korunmaya devam ettiği günler diliyorum." "Alın teri hak ettiği değeri görmeli" Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın da alın terinin ve emeğin kutsal olduğuna işaret ederek, "Kutsal olan alın teri ve emek, her zaman hak ettiği değeri görmelidir.
Fevzi Apaydın - 30.04.2020
Apaydın: "Emek ve alın teri kutsaldır"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, alın terinin ve emeğin kutsal olduğunu vurgulayarak, "Tüm şoför camiası adına emek ve dayanışma gününü kutluyorum" dedi.
Fevzi Apaydın - 22.04.2020
Apaydın: "Ulusal Egemenliğimizin 100. Yılı kutlu olsun"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 100. kuruluş yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak için mesaj yayınladı.
Fevzi Apaydın - 22.04.2020
TŞOF Başkanı Apaydın'dan şoför esnafına "ticari akaryakıt" uygulanması talebi
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından şoför esnafının olumsuz etkilendiğini belirterek, "Taksici, dolmuşçu, halk otobüsçü, servis aracı ve kamyoncu gibi yük ve yolcu taşıyan esnafımız ticari akaryakıt...
Fevzi Apaydın - 25.03.2020
TŞOF'tan motorinde indirim talebi
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının, olumsuz ekonomik etkilerinden nakliyeci kesim ile çiftçileri koruyabilmek için motorinde indirime ihtiyaç olduğunu belirtti.
Fevzi Apaydın - 22.03.2020
TŞOF'tan taşımacı esnaf için destek çağrısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan ve alınacak bütün tedbirleri desteklediklerini belirterek, "Taşımacı esnafımızın da bu dönemde desteklenmesi, virüsle mücadele için son derece önemli." ifadesini kullandı.
Fevzi Apaydın - 17.03.2020
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. Yılı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Çanakkale Zaferi'nin, Türk milletinin bağımsızlığına olan düşkünlüğünün dünyaya açıkça ilanı olduğunu kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fevzi Apaydın Haberleri | Fevzi Apaydın Kimdir - Haberler - Fevzi Apaydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fevzi Apaydın kimdir, hayatı ve biyografisi. TŞOF'tan köprü ve yol geçiş ücretlerine karşı alternatif ve ücretsiz geçiş talebi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 14:24:34. #1.15#
title