Ferizli Ak Parti Heyeti Ankarada Vekillerimizi Ziyaret Etti

Ferizli Ak Parti Heyeti Ankarada Vekillerimizi Ziyaret Etti

Ferizli Ak Parti Heyeti Ankarada Vekillerimizi Ziyaret Etti
Bültenler - Haberler | Güncel

Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Meclis Üyesi İsmail Durmaz ve İlçe Yönetim Kurulu, hep birlikte Ankara'da Milletvekillerimizi ziyaret ettiler.

Ziyaret samimi bir ortamda gerçekleşti. Ferizli projeleri konuşuldu.

Heyet, Sakarya milletvekillerimiz Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek ile Ankara'da görüştü. Sayın vekillerimize TBMM'nin yeni döneminin hayırlı olması temennilerini ileterek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ziyareti şöyle değerlendirdi: "İlçe Başkanımız ve Teşkilat yönetimimizle birlikte Sayın Vekillerimizle görüştük. Sayın milletvekillerimize yeni yasama yılının hayırlı olması dileğimizi ilettik. Çalışmalarında başarılar diledik. Ferizli'nin projelerini konuştuk ve ortak mutabakat sağladık. Özellikle tarım projemizi ve Mega OSB projemiz Metal ve Otomotiv İhtisas Sanayi Bölgemizi detaylı görüştük. Sayın vekillerimiz Ferizli'nin yararına olan her konuda hep birlikte hareket etmeye hazır olduklarını söylediler. Kendilerine teşekkür ettik. Projelerimizin devamı konusunda sayın vekillerimizle hem fikir olduk. İlçemizi emin adımlarla geleceğe hazırlıyoruz. İnşallah bu birlikteliğimiz ile ilçemizi, dünya tarımı ve sanayisi ile rekabet eden bir ilçe konumuna taşıyacağız. Mega OSB projemiz olan Metal ve Otomotiv İhtisas sanayi bölgesi çalışmamız süratle devam edecektir. Durmak yok yolumuza devam ediyoruz" dedi.

Ferizli Ak Parti İlçe Başkanımız Dursun Ali Dal'da konuyla ilgili olarak: "Sayın Başkanımızın söylediklerine aynen katılıyorum. Ferizli'mizin ufku açıktır. Önümüzdeki yıllarda hep birlikte omuz omuza vererek Ferizli'nin yıldızını dünyada parlatacağız. Biz güçlü bir takımız. Takım olarak sahalardayız. En büyük gücümüz birlik ve beraberliğimizdir. Vekillerimiz bize cesaret veriyorlar. TBMM'nin yeni döneminin vatanımıza, milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Durmak yok yolumuza devam ediyoruz" dedi.

Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek ve Kenan Sofuoğlu, Ferizli Heyeti'ne yaptıkları ziyaretten ötürü teşekkür ederek "Ferizli'nin bu heyecanlı birlikteliği bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Sakarya'mızın diğer ilçeleri gibi Ferizli'de bizim için çok önemlidir. Ferizli'yi, özellikle otomotiv sanayisinde dünyada rekabet eden bir ilçe haline getirmeyi öngörüyoruz. Bu sadece Ferizli ve Sakarya için değil; ülke ekonomimiz için önemli proje. Bu yüzden Metal ve Otomotiv İhtisas Sanayi Bölgesi olmazsa olmazlarımız arasındandır. Takip ediyoruz ve önemli aşamaya geldi. Sakarya'yı ve Ferizli'yi en güzel şekilde temsil etmek için var gücümüzle çalışıyoruz" ifadesinde bulundular.

Kaynak: Bültenler

Manşet Haberler

title