EYÜP YILMAZ HABERLERİ

Eyüp Yılmaz haber, Eyüp Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Eyüp Yılmaz

Eyüp Yılmaz

Doğum Yeri Çanakkale / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Eyüp Yılmaz Kimdir ?

Eyüp Yılmaz, Lapseki'ye bağlı İlyas köyde doğdu. İlkokulu köyde, ortaokulu Lapseki’de, liseyi Gelibolu'da okudu. 1999 yılında Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünü bitirdi. 1977 yılında Türk Silahlı Kuvvetlerinde deniz astsubayı olarak 26 yıl görev yapan Yılmaz, 2009-2011 yıllarında Lapseki Ziraat Odası başkanlığı görevini yürüttü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Eyüp Yılmaz - 20.10.2020
Vali Aktaş tarihi kaplıca alanını ziyaret etti
Vali Aktaş, Lapseki Kaymakamı Fatih Çelikkaya, Belediye başkanı Eyüp Yılmaz, il genel meclisi üyeleri Halil Özer, Hasan Engin, özel idare müdür vekili Aydın Şafak Kılıçaslan ve köy muhtarı Hüseyin Öge ile birlikte Kocabaşlar köyü sınırları içerisinde bulunan tarihi kaplıcayı yerinde inceledi.
Eyüp Yılmaz - 29.9.2020
Lapseki'de üst yapı çalışmaları sürüyor
Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, yerleşim alanlarının oldukça fazla olduğu, özellikle yaz aylarında oldukça fazla kullanılan Suluca ve Kemiklialan köylerinin içinden geçtiği sahil yolunda yaptıkları asfaltlama çalışmasının tamamlandığını söyledi.
Eyüp Yılmaz - 27.9.2020
Lapseki'de sahil projesi çalışmaları devam ediyor
Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, düzenlediği basın toplantısında, "Lamsakos'tan Lapseki'ye" adlı projede önemli mesafe alındığını bildirdi.
Eyüp Yılmaz - 25.9.2020
Lapseki'nin kurtuluşunun 98. yıl dönümü
Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı'na Kaymakamı Dr. Fatih Çelikkaya, Garnizon Komutanı Albay Türker Altıngöz ve Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz tarafından çelenk sunuldu.
Eyüp Yılmaz - 6.9.2020
"Simgelerin köprüsü" Çanakkale'nin çehresini değiştirecek
"Bölgenin çehresini değiştiriyor" Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin en büyük projelerinden birinin Çanakkale bölgesinde yapıldığını söyledi.
Eyüp Yılmaz - 6.9.2020
Son dakika haberi... GÜNDEM / 6 Eylül 2020
(Monza/16.10) ÖZEL HABER 1- Albaraka Türk Genel Müdürü Utku: "Doğal gaz keşfi ciddi pazarlık kozu olacak" "Keşfedilen doğal gazın ana karaya taşınarak kullanıma başlanması için 3-4 yıllık bir periyottan söz edilse de faydalarını daha öncesinde de muhtemelen görmeye başlayacağız" "Yenileme dönemi gelen doğal gaz anlaşmalarında sahip olduğumuz rezerv bize çok ciddi bir pazarlık kozu olarak geri dönecektir" "Pandemi döneminde katılım bankalarındaki TL kredi büyüme oranı yüzde 90 seviyesine çıkarken, toplam TL kredi hacmi 140 milyar TL'yi aştı" "Hizmetler sektörünü bir kenara bıraktığımızda geriye kalan sektörlerde yaşanan hareketlilik ve toparlanma hızı Türkiye'yi 3. ve 4. çeyrekte büyüme tarafında yeniden pozitif tarafa atabilir" (Furkan Gençoğlu/İstanbul) 2- "Simgelerin köprüsü" Çanakkale'nin çehresini değiştirecek Tamamlandığında "Dünyanın en büyük orta açıklıklı asma köprüsü" unvanını alacak, renkleri, figürleri ve diğer özellikleriyle "simgelerin köprüsü" olacak 1915 Çanakkale Köprüsü, bölgeye büyük katkı sunacak Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz: "Başta büyük otel sahipleri, farklı iş kollarındaki yatırımcılar bölgede iş yapmak istiyor, buralarda yeni iş kolları açmak istiyor.
Eyüp Yılmaz - 5.9.2020
AK Parti'li Turan, Muharrem İnce'nin başlattığı "Bin Günde Memleket Hareketi"ni değerlendirdi...
Daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, Muharrem İnce'nin başlattığı "Bin Günde Memleket Hareketi"ni değerlendiren Bülent Turan, şöyle konuştu: "Muharrem İnce'nin başlattığı hareket, aslında Sayın Kılıçdaroğlu'nun parti içindeki tek adamlığının ve muhalif seslere tahammülsüzlüğünün bir sonucudur. Bu hareket, 10 yıldır bir tek seçim kazanamadan genel başkan koltuğunda oturan Kılıçdaroğlu'na ve kodlarından uzaklaşan CHP'ye bir tepkidir. CHP kurultayında da bu tablo net bir biçimde görüldü. Dolayısıyla tamamen CHP'nin meselesidir. İktidar partileri, ittifaklar dünyanın her tarafında bu tarz süreçler yaşayabilir fakat muhalefetteyken bölünmek CHP yönetiminin içine düştüğü biçare hali gösteriyor. Bu hareketin sonunun nereye varacağını en çok Kılıçdaroğlu merak ediyordur. Biz AK Parti olarak, Cumhur İttifakı olarak işimize bakıyoruz." Ziyarete Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ, TKDK Çanakkale İl Koordinatörü Mahmut Uçar, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Namık Ergin, İl Genel Meclis Üyeleri Halil Özer ve Hasan Engin katıldı.
Eyüp Yılmaz - 3.9.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Turan, Yenice ilçesini ziyaret etti
"Salgına karşı önlem almak, sadece sevdiklerimize karşı değil, tüm insanlığa karşı bir sorumluluk. Kazanan biz olalım, virüs olmasın" diyen Bülent Turan, şöyle konuştu: "Ülke olarak pandemiye karşı bilimsel makalelere konu olacak iyi bir yönetim sergiliyor; modern, donanımlı şehir hastaneleri açmaya, yatırımlar ve mega projeler yapmaya devam ediyoruz. Vefat ve vaka sayısındaki azalma, iyileşen hasta sayısındaki artış bu mücadelemizde ümidimizi artırmıştı. Ancak son günlerde kaybettiğimiz canların ve hasta sayılarının artmasının tarifsiz üzüntüsünü yaşıyoruz. Bunca emeğin, kazanımın, sağlık çalışanlarımızın fedakarlıklarının boşa gitmemesi için daha çok dikkat edelim, kurallara uyalım." Ziyarete AK Parti İl Başkanı Naim Makas, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, İl Başkan Yardımcıları Ömer Faruk Göktürk ve Mefail Ceyhan, Yenice Sağlık Müdürü Sabri Erkut, Yenice AK Parti İlçe Başkanı Faruk Günay ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Eyüp Yılmaz - 31.8.2020
Lapseki Belediyesi binasına silahla ateş ettiği iddia edilen 2 şüpheli yakalandı
Olayın şüphelisi belediye başkanını aramış Konuyla ilgili gazetecilere açıklama yapan Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, şöyle konuştu: "Bu akşam saat 20.
Eyüp Yılmaz - 31.7.2020
Son dakika haberi! AK Parti Grup Başkanvekili Turan, bayram namazını Lapseki'de kıldı Açıklaması
Turan, bayram namazını Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Namık Ergin ve vatandaşlar ile Sahil Camisi'nde kıldı.
Eyüp Yılmaz - 9.6.2020
Lapseki'de geleneksel kiraz festivaline koronavirüs engeli
Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, bu yıl 35.
Eyüp Yılmaz - 4.6.2020
Lapseki Belediye Başkanı Yılmaz, iş yerlerini yeniden açan esnafı ziyaret etti
Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, normalleşme süreci kapsamında iş yerlerini açan esnafa ziyarette bulundu.
Eyüp Yılmaz - 3.6.2020
19 Mayıs Online Satranç Turnuvası'nda derece elde edenlere ödülleri verildi
Akşehir Gençlik Merkezi'nde yapılan törene, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz, dereceye giren öğrenciler ve velileri katıldı.
Eyüp Yılmaz - 13.5.2020
Sivas'ta trafik kazası: 1 yaralı
Eyüp Yılmaz (38) yönetimindeki 23 AD 536 plakalı tır, Sivas-Malatya kara yolu Tahtalı mevkisinde devrildi.
Eyüp Yılmaz - 11.4.2020
Lapseki'de "Sen evde kal Lapseki ekmeğini biz getiririz" çalışmasıyla 520 aileye ulaşıldı
Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, ülke genelinde alınan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla ilgili ilçelerinde de tedbirler aldıklarını söyledi.
Eyüp Yılmaz - 6.4.2020
Anadolu Ajansı 100 yaşında
Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Anadolu Ajansının (AA) 100. yılını kutladı.
Eyüp Yılmaz - 2.4.2020
TÜMAD Madencilik'ten ihtiyaç sahiplerine yardım kolisi
Kaymakam Şahin, ilçede yaşayan vatandaşların yüzde 85'inin evde kal çağrısına uyduğunu belirterek, şöyle devam etti: "Vatandaşlarımız bu kritik süreci birlikte başaracağımıza inanıyorlar. Biz tekrar onlara sesleniyoruz lütfen evinizde kalın biz sizin hizmetkarınız, bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız ve bunun için bütün ekiplerimiz seferber evde kal Lapseki." Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz da TÜMAD Madencilik yöneticilerine desteklerinden ötürü teşekkür ettiklerini kaydetti.
Eyüp Yılmaz - 31.3.2020
Belediye başkanları ve rektörlerden "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına destek
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Çanakkale'nin Lapseki ilçesi Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun birer, Yalova'nın Çiftlikköy ilçesi Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar da "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına iki maaşla destek olduklarını açıkladı.
Eyüp Yılmaz - 21.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ-23
Lapseki ilçesi, koronavirüse karşı mücadele kapsamında insan sağlığına zarar vermeyen 'benzalkonyum klorür' dezenfektan maddesiyle dezenfekte edildi. Gönüllü çifçiler, birer tonluk atomizer ilaçlama tanklarıyla ilçedeki sokak ve caddeleri ilaçladı. Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, "Geçtiğimiz günlerde ilçemizdeki tüm iş yerleri ekiplerimiz tarafından dezenfekte edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Eyüp Yılmaz Haberleri | Eyüp Yılmaz Kimdir - Haberler - Eyüp Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Eyüp Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Aktaş tarihi kaplıca alanını ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 12:21:43. #1.15#
title