ERKAN AYDIN HABERLERİ

Erkan Aydın haber, Erkan Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Aydın

Erkan Aydın

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1974

Erkan Aydın Kimdir ?

1974 yılında İstanbul’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldu. Serbest eczacılık yaptı ve çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernekler, federasyon ve konfederasyonlarda görevler aldı. Orhaneli-Keles-Büyükorhan Harmancık ve Osmangazi'ye bağlı Dağ Köyleri Yardımlaşma ve Kültür Derneği Genel Başkanlığında bulundu. 25 ve 26.
Biyografinin devamı için tıklayın
Erkan Aydın - 07.07.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Genel Kurulda, AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman "Başbağlar katliamı", CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın "diyabet tanısı konulan çocukların sorunları" ve MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ise "Alanya'nın fethinin 800.
Erkan Aydın - 24.06.2021
Son dakika haberi: CHP'li Aydın: "Tip 1 diyabetli çocuklar için ölçüm cihazı, insülin pompası ödeme listesine alınsın"
Son dakika haberi... CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Tip 1 diyabet hastası çocuklar için ölçüm cihazı ve insülin pompasının, Sosyal Güvenlik Kurumunun (SGK) ödeme listesine alınmasını istedi.
Erkan Aydın - 08.04.2021
"Ramazan Hilali" sahur programı, Bursa'dan seyircilere seslenecek
Dr. Erkan Aydın'ın sunuculuğunu üstlendiği programda, konuklar ağırlanacak.
Erkan Aydın - 06.04.2021
"Anadolu Uygarlıklarından İzler" sergisi Anadolu Medeniyetleri Müzesi'nde sanatseverlerle buluştu
Anadolu Medeniyetleri Müzesi'nin kuruluşunun 100'üncü yılı dolayısıyla düzenlenen, 54 sanatçının eserlerinden oluşan "Anadolu Uygarlıklarından İzler" isimli resim, seramik ve heykel sergisi sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
Erkan Aydın - 30.03.2021
CHP heyeti, Isparta'da esnaf, çiftçi ile ticaret odaları ve STK temsilcileriyle görüşecek
Ahmet Akın başkanlığındaki heyet şu isimlerden oluşuyor: "Müzeyyen Şevkin (Adana Milletvekili), Burcu Köksal (Afyonkarahisar Milletvekili), Gamze Taşcıer (Ankara Milletvekili), Servet Ünsal (Ankara Milletvekili), Aydın Özer (Antalya Milletvekili), Süleyman Bülbül (Aydın Milletvekili), Aysu Bankoğlu (Bartın Milletvekili), Mehmet Göker (Burdur Milletvekili), Erkan Aydın (Bursa Milletvekili), Özgür Ceylan (Çanakkale Milletvekili), Bayram Yılmazkaya (Gaziantep Milletvekili), Mahmut Tanal (İstanbul Milletvekili), Sibel Özdemir (İstanbul Milletvekili), Bedri Serter (İzmir Milletvekili), Kamil Okyay Sındır (İzmir Milletvekili), Mahir Polat (İzmir Milletvekili), Sevda Erdan Kılıç (İzmir Milletvekili), Alpay Antmen (Mersin Milletvekili), Suat Özcan (Muğla Milletvekili) Baha Ünlü (Osmaniye Milletvekili) ve Özkan Yalım (Uşak Milletvekili).
Erkan Aydın - 10.02.2021
TBMM Genel Kurulu'nda "Milli Uzay Programı" tartışması
CHP Grubu adına konuşan Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Milli Uzay Programı'na değinerek "Memlekette her işimiz bitti, yerli uçağı ve yerli arabayı yaptık, şimdi de elhamdülillah Milli Uzay Programı ile yola devam ediyoruz.
Erkan Aydın - 10.02.2021
CHP'li 17 milletvekili, "Partiden istifa edecekler" haberlerini, ortak yazılı açıklamayla yalanladı Açıklaması
Yazılı açıklamada, Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Antalya Milletvekilleri Aydın Özer ve Rafet Zeybek, Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Bursa Milletvekilleri Yüksel Özkan ve Erkan Aydın, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Giresun Milletvekili Necati Tığlı, İzmir Milletvekili Mahir Polat, İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Uşak Milletvekili Özkan Yalım'ın imzası yer aldı.
Erkan Aydın - 26.01.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Meclis'in çalışmalarına verdiği bir aylık arada sahada vatandaşlarla bir araya geldiklerini, ülkenin kan ağladığını, esnafın bittiğini, alınan önlemlerin hiçbir çare olmadığını tespit ettiklerini savundu.
Erkan Aydın - 24.11.2020
Şehit öğretmenler unutulmuyor
Bölücü terör örgütü PKK tarafından katledilen Necmettin Yılmaz, Şenay Aybüke Yalçın, Neşe Alten, Ayşe ve Numan Konakçı, Yasemin ve Bayram Tekin'in de aralarında bulunduğu şehit öğretmenler, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde unutulmuyor.
Erkan Aydın - 06.10.2020
TBMM Genel Kurulu
Gaziantep sanayisinin başarısını gölgeleyecek ve yok sayacak her yanlış, bu büyük girişimci ruhu zedeleyecek ve şevkini kıracaktır. Olması gereken, üreten ve istihdam yaratan herkese hep birlikte şükranlarımızı sunmak olacaktır. Gaziantep'te kolay bulunmayan gözü kara girişimcilerimiz büyük bir başarı hikayesi yazarken bizler bu başarıya hep birlikte sahip çıkmalı ve destek olmalıyız." Genel Kurulda ayrıca, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, "pandeminin topluma etkileri"; MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek de "Mersin'in sorunları"yla ilgili gündemdışı konuşma yaptı.
Erkan Aydın - 03.06.2020
Çarşı ve mahalle bekçilerine yönelik düzenleme TBMM Genel Kurulunda
CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, CHP olarak teklife karşı olmadıklarını, teklif içerisindeki sakıncalı bazı maddelere karşı olduklarını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erkan Aydın Haberleri | Erkan Aydın Kimdir - Haberler - Erkan Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi | Çocukların tasarladığı parkı çocuklar açtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:56:02. #1.14#

title