Erciyes'te Alternatif Zafer Kurultayı - Haberler
Haberi Paylaş

Erciyes'te Alternatif Zafer Kurultayı

AA - Haberler | Yerel
Erciyes'te Alternatif Zafer Kurultayı

Erciyes Dağı'nda bazı sanatçılar ve ülkücülerin katılımıyla Erciyes Zafer Kurultayı etkinliği düzenlendi.

Erciyes Dağı'nda bazı sanatçılar ve ülkücülerin katılımıyla Erciyes Zafer Kurultayı etkinliği düzenlendi.

Erciyes Dağı'ndaki Tekir yaylasında düzenlenen etkinliğe sanatçılar Ozan Arif ve İsmail Türüt, bazı MHP eski milletvekilleri ve çok sayıda ülkücü katıldı.

Etkinlik kapsamında iftar programı düzenlendi. Türkiye'nin farklı illerinden gelen katılımcılara etli bulgur pilavı ikram edildi.

Zafer kurultayının 22.'sini coşkuyla gerçekleştirdiklerini ifade eden Ozan Arif, Erciyes Dağı'nda düzenlenen Erciyes Zafer Kurultayı'nı devam ettirdiklerini belirtti.

Etkinliğe Türkiye'nin dört bir yanından ülkücülerin katıldığını bildiren Ozan Arif, şunları söyledi:

"Buraya ülkemizin farklı yerlerinden gelen ülkücü kardeşlerimi selamlıyorum. Buraya gelen sadece ülkücü kardeşlerimiz değil, vatanını ve milletini seven vatandaşlarımız da bizimle birlikte. Alpaslan Türkeş'in ölümünden sonra bizi idareye soyunanlar, Erciyes'te beceriksizliklerinden dolayı yuhalanacaklarını anladıkları için bu kurultayı bitirdiler. Ama onlar bitirmeye niyetlense de, biz yine de her yıl aynı dönemde buraya geldik. Başbuğumuzun emanetini devam ettirerek onu saygıyla anıyoruz."

MHP tarafından ilki 1990 yılında düzenlenen Erciyes Zafer Kurultayı'nın 18.'si 2007 yılında gerçekleştirildikten sonra, parti yöneticileri kurultay etkinliğinin sonlandırılması kararı almıştı.

Muhabir: Mustafa Demircioğlu

Yayıncı: Tevfik Işık - KAYSERİ

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title