Emine Şenlikoğlu kimdir ? Şenlikoğlu gözaltına alındı

Emine Şenlikoğlu kimdir ? Şenlikoğlu gözaltına alındı

Haberler.Com - Haberler | Gündem

Emine Şenlikoğlu kimdir ? Emine Şenlikoğlu, Adnan Oktar'ın şikayeti üzerine açılan bir dava kapsamında Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı. Şenlikoğlu gözaltına alındığını Twitter'dan duyurdu.

Yazar Emine Şenlikoğlu, Adnan Oktar'ın şikayeti üzerine açılan bir dava kapsamında Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı. Twitter hesabından gözaltına alındığını duyuran Şenlikoğlu, "Adnan Oktarı'ın gözü aydın, açtığı dava sonucu Atatürk Havalimanı'nda şuanda gözaltına alındım. Benim dava bilincim olmasaydı bunu sorardım!" dedi.

Yazar Emine Şenlikoğlu, Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındığını Twitter adresinden duyurdu.

Şenlikoğlu'nun attığı tweetler şöyle;

"Adnan Oktarı'ın gözü aydın,açtığı dava sonucu Atatürk hava limanı'nda şuanda gözaltına alındım. Benim dava bilincim olmasaydı bunu sorardım!"

"Allah'tan hava limanı modern hücresi karanlık degil, üzüldüm çünkü gideceğim yerde çok önemli işim vardı. Vayyy Müslüman Adnan Oktar İlahlı"

"hiçe sayıp seni eleştirenin bedeli bu ha. Sen kadın oynatacaksın ve bunu "dinde izin var" diyerek yapacak, bende susacağım ha. Sen beni ne"

"haramlarda mezhebi geniş mi sanıyorsun? Birde senden özür dilersemmiş Diri diri mezara gömseler bu konuda senden özür dilemiyeceğim asla!"

"Şunusa da söyliyeyim gözün mertlik görsün.Avukatım:"Onun davaları akli konuda problemi dersen .." vs. dedi. Asla onu yapmam, dedim, niye"

"biliyor musun Adnan Oktar? Seni benden gördüğüm, yani bizden olduğun dönemlerde sana o raporu,dindarsın,diye verdiler,çünkü sen o zamanlar"

"bizimdin.O zamanlar henüz sapıtmamıştın. Davama çok hizmetin oldu,işte onun için sana verilen o roporu kullanmayacağım 'Allah izin verirse+"

"Sana son sözüm Adnan Oktar Bey! Herkesin bir dönem inişleri çıkışları olabilir Allah'a dön. Bak yaptığın belgeseller de çığır açıyor. Senin"

"evet senin de, hizmet için kadın tenine ihtiyacın yok. Zikir yap biraz, şüpelerinden arınırsın, kızların eteğinden mehti şarkısı bestelenmez."

"Dinine dön Adnan Oktar. En büyük rutbe Müslüman olabilmektir. Hurafesiz İslamı tanımaya çalış, senden gayrıyı da sapık görme, sen de öleceksin"

"sen de hesap vereceksin, altmışına geldin yada az kaldı, o halde ömrün sonu çok yaklaşmış oluyor, bırak modernlik ayaklarını, Hiç bir sistem"

"Pois çok güzel davrandı, eski günler aklıma geldi. Nerdeeen nere."

Emine Şenlikoğlu kimdir ? Şenlikoğlu gözaltına alındı

Kaynak: Haberler.Com

Manşet Haberler

title