Emine Şenlikoğlu Haberleri

Emine Şenlikoğlu haber, Emine Şenlikoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emine Şenlikoğlu - 07.12.2018
Emine Şenlikoğlu, Viranşehir'de Söyleşiye Katıldı
Yazar Emine Şenlikoğlu, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Viranşehir ilçesinde düzenlenen "Çağ bizden ne bekliyor" konulu söyleşi programının konuğu oldu.
Emine Şenlikoğlu - 22.11.2018
Güneydoğu'da Kültür Sanat
Aralarında Ahmet Günbay Yıldız, Halit Ertuğrul, Emine Şenlikoğlu gibi çok sayıda ünlü yazarın katılacağı 10 gün sürecek fuarda, söyleşi, panel ve imza günleri de düzenlenecek.
Emine Şenlikoğlu - 22.11.2018
Güneydoğu'da Kültür Sanat
Aralarında Ahmet Günbay Yıldız, Halit Ertuğrul, Emine Şenlikoğlu gibi çok sayıda ünlü yazarın katılacağı 10 gün sürecek fuarda, söyleşi, panel ve imza günleri de düzenlenecek.
Emine Şenlikoğlu - 18.11.2018
Emin Şenlikoğlu "Adanmış Ömürler" Programına Konuk Oldu
Yazar Emine Şenlikoğlu, Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen alanında tanınmış kişilerin ağırlandığı "Adanmış Ömürler" programının konuğu oldu.
Emine Şenlikoğlu - 09.11.2018
İhh'nın Nepal İslam Kültür Merkezi Projesi
İstanbul İHH Kadın Kolları, 15-25 Kasım'da İstanbul Tuğra Otel Kafe'de "Sen Oku Nepal Aydınlansın" konulu kitap kermesi düzenleyecek. Kermesteki satış ve bağışlarından elde edilecek gelir, Nepal'de inşa edilecek İslam Kültür Merkezi için kullanılacak. Kermese, Sibel Eraslan, Abdurrahman Dilipak, Fatma Barbarosoğlu, Emine Şenlikoğlu, Mine İzgi, Taha Kılınç, Güray Süngü, Yıldız Ramazanoğlu, İsmail Kılıçarslan, Metin Karabaşoğlu, Yavuz Bahadıroğlu ve Adem Özköse gibi yazarlar destek verecek.
Emine Şenlikoğlu - 09.11.2018
Türkiye'den Nepal'e İslam Kültür Merkezi
Proje kapsamında İstanbul İHH Kadın Kolları, Nepal'in bas¸kenti Katmandu'da azınlık olarak yas¸ayan müslümanların kendilerini sosyal, ekonomik ve siyasi düzlemde gelis¸tirmelerini sagˆlayacak modern imkânlara sahip bir İslam Kültür Merkezi için hayırseverlerin desteklerini bekliyor. Toplam maliyeti 950 bin Euro'yu bulan merkezin yüzde 30'luk bir kısmı kermes, kahvaltı gibi faaliyetler sonucunda tamamlandı. Merkezde; mescit, kafeterya, mutfak, abdesthane, İslami eserlerin sergileneceği sergi salonu, bekleme salonu, kütüphane, ofisler, oturma odaları ve depo gibi alanlar bulunacak. 5 ayrı fayda Merkezin hedefleri arasında ise şunlar bulunuyor: -Nepalli Müslümanlar için dini ve kültürel faaliyetler düzenlemek -Haftalık Kuran, hadis dersleri ve İslami eğitimler için sınıflar oluşturmak -İhtiyacı olan Müslümanlar için mesleki eğitimler düzenlemek -Maddi imkanı yetersiz olan Müslüman hanımlar için evlilik organizasyonu gibi kültürel faaliyetler düzenlemek -Müslümanların okuma ve araştırma ihtiyacını giderecek büyük bir kütüphane kurmak Müslüman olan her şeyini kaybediyor Nepal'de, Müslüman olduğu için ailesi tarafından reddedilen, sosyal hayattan dışlanan, işinden kovulanlar sadece kadınlar değil. Erkekler de Müslüman olur olmaz büyük zorluklara göğüs germek mecburiyetinde kalıyor. İrfan Pokharel o isimlerden biri. İrfan, Brahman sınıfına mensup oldukça itibar gören bir Hindu iken 20 yıl önce İslam'la şereflendiğinde ailesi, arkadaşları, komşuları tarafından dışlanarak yalnızlaştırıldı ve işinden oldu. İslam Kültür Merkezi, İrfan Pokharel gibi Müslümanlara da ayrıca bir umut kapısı aralayacak. Kitap kermesi ve kahvaltı organizasyonu İslam Kültür Merkezi için çalışmalarını sürdüren İstanbul İHH Kadın Kolları, ayrıca 15-25 Kasım tarihleri arasında İstanbul Tuğra Otel Kafe'de "Sen Oku Nepal Aydınlansın" konulu kitap kermesi düzenleyecek. Kermesteki satış ve bağışlarından elde edilecek gelir, Nepal'de inşa edilecek İslam Kültür Merkezi için kullanılacak. Kermese, Sibel Eraslan, Abdurrahman Dilipak, Fatma Barbarosoğlu, Emine Şenlikoğlu, Mine İzgi, Taha Kılınç, Güray Süngü, Yıldız Ramazanoğlu, İsmail Kılıçarslan, Metin Karabaşoğlu, Yavuz Bahadıroğlu ve Adem Özköse gibi yazarlar destek verecek.
Emine Şenlikoğlu - 08.11.2018
İhh Nepal'de "İslam Kültür Merkezi" İnşa Edecek
Kermese, Sibel Eraslan, Abdurrahman Dilipak, Fatma Barbarosoğlu, Emine Şenlikoğlu, Mine İzgi, Taha Kılınç, Güray Süngü, Yıldız Ramazanoğlu, İsmail Kılıçarslan, Metin Karabaşoğlu, Yavuz Bağadıroğlu ve Adem Özköse gibi yazarlar destek verecek.
Emine Şenlikoğlu - 04.06.2018
Roman Müzisyenler, Roman Aday İçin Stüdyoya Girdi
AK Parti'nin İzmir'de seçilebilecek sıradan milletvekili adayı gösterdiği Roman Cemal Bekle için şarkı hazırlandı. Emine Şenlikoğlu'nun 'Çingene' adlı romanının kahramanı, Roman müzisyen Serpil Özkasap'ın sözlerini yazdığı şarkıyı 'Çılgın Cemal' lakabıyla bilinen Cemal Yüktaşıyan düzenledi.
Emine Şenlikoğlu - 17.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Yazar Emine Şenlikoğlu AA muhabirine yaptığı açıklamada, üzerinden 2 gün geçmesine rağmen, hala olayın şoku içinde olduğunu söyledi.
Emine Şenlikoğlu - 27.06.2016
Yazar Şenlikoğlu Okuyucularıyla Buluştu
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Yazar Emine Şenlikoğlu'nun kitaplarını imzalaması Şenlikoğlu'nun konuşması Yazar Şenlikoğlu okuyucularıyla buluştu "İslama taban tabana aykırı filmler, çizimler var. Batı, bunu küçük yaştaki çocuklardan başlayarak yapabileceklerine inanmış.
Emine Şenlikoğlu - 27.06.2016
Yazar Şenlikoğlu Okuyucularıyla Buluştu
Yazar Emine Şenlikoğlu, "İslama taban tabana aykırı filmler, çizimler var. Batı, bunu küçük yaştaki çocuklardan başlayarak yapabileceklerine inanmış.
Emine Şenlikoğlu - 18.05.2016
3. Adıyaman Kitap Günleri Başladı
Adıyaman Valiliği ile Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen etkinliğe, 80 yayınevi ile aralarında Senai Demirci, Emine Şenlikoğlu ve Hanifi Avcı'nın da bulunduğu 70 yazar katılıyor.
Emine Şenlikoğlu - 15.05.2016
Güce'de Kadınlara İçin Konferans
Araştırmacı yazar Emine Şenlikoğlu, Giresun'un Güce ilçesinde kadınlara "Gelin Birlik Olalım" konulu konferans verdi.
Emine Şenlikoğlu - 28.10.2015
Yazar Emine Şenlikoğlu, Memur-Sen Üyeleriyle Buluştu
Yazar Emine Şenlikoğlu, Memur-Sen'e bağlı Eğitim Bir-Sen Kayseri Şubesi üyeleriyle söyleşide bir araya geldi.
Emine Şenlikoğlu - 27.10.2015
Boğazlıyan'da "Aile ve Gençlik" Konferansı Düzenlendi
Boğazlıyan Belediye Düğün Salonu'ndaki konferansa konuşmacı olarak katılan gazeteci-yazar Emine Şenlikoğlu çocuğun anne ve babasının aynası olduğunu ifade etti.
Emine Şenlikoğlu - 16.10.2015
2. Kayseri Kitap Fuarı
Daha sonra Yıldız, Vali Orhan Düzgün ve yazar Emine Şenlikoğlu ile fuarın açılışını gerçekleştirdi.
Emine Şenlikoğlu - 15.09.2015
Yazar Emine Şenlikoğlu Beraat Etti
Adnan Oktar'a twitter üzerinden 'hakaret' ettiği gerekçesiyle 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan yazar Emine Şenlikoğlu beraat etti.
Emine Şenlikoğlu - 15.09.2015
Yazar Şenlikoğlu Beraat Etti
Yazar Emine Şenlikoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından yaptığı paylaşımlarla Adnan Oktar'a "hakaret" ettiği iddiasıyla yargılandığı davada beraat etti.
Emine Şenlikoğlu - 13.05.2015
Yazar Emine Şenlikoğlu Serbest Bırakıldı
Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alınan yazar Emine Şenlikoğlu, serbest bırakıldı.
Emine Şenlikoğlu - 13.05.2015
Yazar Şenlikoğlu'nun Gözaltına Alınması
Adnan Oktar'a Twitter üzerinden hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada, hakkında çıkarılan yakalama kararı kapsamında gözaltına alınan yazar Emine Şenlikoğlu, savunmasının alınmasının ardından serbest bırakıldı.
Emine Şenlikoğlu - 13.05.2015
Yazar Emine Şenlikoğlu Serbest Bırakıldı
Yazar Emine Şenlikoğlu, Adnan Oktar'ın şikayeti üzerine açılan bir dava kapsamında Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alınarak Kartal Adliyesine sevk edildikten sonra serbest bırakıldı.
Emine Şenlikoğlu - 13.05.2015
Yazar Şenlikoğlu Gözaltına Alındı
Hakkında yakalama kararı bulunan yazar Emine Şenlikoğlu, Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı.
Emine Şenlikoğlu - 13.05.2015
Yazar Emine Şenliklioğlu Atatürk Havalimanı'nda Gözaltına Alındı
Gazeteci yazar Emine Şenlikoğlu, hakkında açılan bir dava nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emine Şenlikoğlu Haberleri | Emine Şenlikoğlu Kimdir - Haberler - Emine Şenlikoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emine Şenlikoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. 10 yıl önce bugün neler oldu ?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.4.2021 07:55:16. #1.14#

title