Emin Demirkol Haberleri

Emin Demirkol haber, Emin Demirkol son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emin Demirkol - 02.06.2021
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
Bolu Valiliği Abant Toplantı Salonu'nda Sayın Valimiz Ahmet Ümit'in başkanlığındaki toplantıya, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Özcan, Cumhuriyet Savcısı Selahattin Halefoğlu, İl Emniyet Müdürü Adnan Armağan Erdoğan, İI Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ömer Ersever, İI Sağlık Müdürü Muhammet Emin Demirkol ve diğer kurul üyeleri katıldı.
Emin Demirkol - 05.11.2020
Bolu'da "İl Pandemi Kurulu" toplantısı yapıldı
Bolu Valiliği'nden yapılan açıklamada, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu'nda Bolu Valisi Ahmet Ümit başkanlığında yapılan toplantıya, Garnizon Komutan Vekili Piyade Komando Albay İslam Can, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ömer Ersever, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Özcan, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol, pandemi kurulu üyeleri ile Bolu'da faaliyet gösteren fabrikaların temsilcilerinin katıldığı bildirildi.
Emin Demirkol - 20.10.2020
Bolu'da koronavirüs tedbirleri
Valilikten yapılan açıklamada, Bolu Valiliği Abant Toplantı Salonu'nda Bolu Valisi Ahmet Ümit başkanlığında yapılan toplantıya, vali yardımcısı Çağlayan Kaya, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Özcan, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol ile İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi üyelerinin katıldığı belirtildi.
Emin Demirkol - 17.10.2020
Bolu'da 2 bin 259 personelle Kovid-19 denetimi yapıldı
Denetime, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ömer Ersever, İl Tarım ve Orman Müdürü İzzet Murat, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol, Ticaret İl Müdürü Ersin Terzi ve denetim ekipleri de katıldı.
Emin Demirkol - 09.09.2020
Son dakika! Bolu'da gazetecilere koronavirüs testi yapıldı
Yaklaşık üç ay önce yapılan testte pozitif sonucu çıkan gazetecinin olmadığını vurgulayan Velioğlu, "İnşallah bu testlerde de olumsuz bir durum yaşanmaz. Başta Bolu Valimiz Ahmet Ümit olmak üzere, İl Sağlık Müdürümüz Muhammet Emin Demirkol ve bütün sağlık çalışanlarımıza teşekkürü borç biliriz.
Emin Demirkol - 01.06.2020
Boluspor'da korona virüs testleri negatif
Boluspor resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, "Profesyonel Futbolu Takımımıza yapılan üçüncü COVİD-19 testleri sonuçlanmış ve pozitif vakaya rastlanmamıştır. Korona virüs salgınına karşı fedakarca görevlerini yapan İl Sağlık Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol ve tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederiz.
Emin Demirkol - 23.05.2020
Boluspor'un ikinci Kovid-19 testinde de pozitif vakaya rastlanmadı
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Başkanımız Necip Çarıkcı, teknik direktörümüz Fırat Gül ve yardımcıları, profesyonel futbol takımı oyuncularımız, idari ve destek ekibi çalışanlarımıza yapılan ikinci Kovid-19 testleri sonuçlanmış ve pozitif vakaya rastlanmamıştır. Koronavirüs salgınına karşı fedakarca görevlerini yapan İl Sağlık Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol ve tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederiz.
Emin Demirkol - 23.05.2020
Boluspor, korona virüs testlerinden temiz çıktı
TFF 1. Lig'de 25 puan ile 15'inci sırada bulunan Boluspor, liglerin başlamasına günler kala ikinci kez korona virüs testinden çıktı. İlk yapılan test sonuçlarının negatif çıktığı duyurulurken, kırmızı beyazlıların resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, testlerin yine negatif çıktığı duyuruldu. Yapılan açıklama, "Başkanımız Necip Çarıkcı, Teknik Direktörümüz Fırat Gül ve yardımcıları, Profesyonel Futbol Takımı oyuncularımız, idari ve destek ekibi çalışanlarımıza yapılan ikinci COVID-19 testleri sonuçlanmış ve pozitif vakaya rastlanmamıştır. Koronavirüs salgınına karşı fedakarca görevlerini yapan İl Sağlık Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol ve tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederiz.
Emin Demirkol - 09.05.2020
Boluspor'da Kovid-19 testleri negatif çıktı
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Başkanımız Necip Çarıkcı, teknik direktörümüz Fırat Gül ve yardımcıları, profesyonel futbol takımı oyuncularımız, idari ve destek ekibi çalışanlarımıza yapılan Kovid-19 testleri sonuçlanmış ve pozitif vakaya rastlanmamıştır. Koronavirüs salgınına karşı fedakarca görevlerini yapan İl Sağlık Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol ve tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederiz.
Emin Demirkol - 01.04.2020
Doğu Marmara ve Batı Karadeniz'de Kovid-19 tedbirleri
Vali Ümit beraberinde İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Sağlık İl Müdürü Muhammed Emin Demirkol, emniyet ve sağlık çalışanları ile Bolu Şehirlerarası Otobüs Terminali ile çeşitli noktalarda kurulan uygulama alanlarını ziyaret ederek hem çalışmalar hakkında bilgi aldı hem de vatandaşlarla sohbet ederek alınan tedbirler ile ilgili düşüncelerini sordu.
Emin Demirkol - 16.03.2020
Bolu'da hastanelerde koronavirüs önlemleri
İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bolu Valiliği İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı tüm il ve ilçe hastanelerimizde Kovid-19 tedbirleri kapsamında dezenfeksiyon ve genel temizlik işleri düzenli ve özenli bir şekilde yapılmaya devam etmekte.
Emin Demirkol - 31.01.2020
Depremzedelerin yardımına koşan UMKE ve 112 ekipleri Bolu'ya döndü
UMKE ve 112 Acil Servis ekipleri ile İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol, Vali Ahmet Ümit'i ziyaret etti.
Emin Demirkol - 04.01.2020
Bolu'da "İnme 112" uygulaması start aldı
İLK OLARAK BOLU'DA HAYATA GEÇİRİLDİ Uygulamanın ilk olarak Bolu'da hayata geçirildiğini anlatan Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol, 'İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanemizde 'İnme Merkezi' açıldı.
Emin Demirkol - 04.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
İLK OLARAK BOLU'DA HAYATA GEÇİRİLDİ Uygulamanın ilk olarak Bolu'da hayata geçirildiğini anlatan Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol, "İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanemizde "İnme Merkezi" açıldı.
Emin Demirkol - 23.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-12
VATANDAŞLARIMIZ ÖĞRENİRKEN BÜYÜK ZEVK ALIYORLAR Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol da hareketli yaşamın önemine dikkat çekerek şunları söyledi: "Gençlik ve Spor Müdürlüğümüz ile Bolu İl Sağlık Müdürlüğümüzün beraber ortaklaşa düzenlemiş olduğu bir çalışma.
Emin Demirkol - 04.11.2019
Mudurnu'da 30 yataklı devlet hastanesinin temeli atıldı
Bolu Sağlık Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Muhammed Emin Demirkol ise 30 yataklı hastanenin Mudurnu ilçesine hayırlı olmasını dileyerek, "Bu yatırım için cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya teşekkür ediyorum.
Emin Demirkol - 06.09.2019
Bolu'da "Okul Güvenliği Toplantısı" yapıldı
Bolu Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü çok amaçlı salonunda yapılan toplantıya Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Özcan, İl Emniyet Müdür Vekili Tuncay Sancak, İl Jandarma Komutanı Albay Ömer Ersever, İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol, ilgili oda başkanlıkları ile daire amirleri, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları katıldı.
Emin Demirkol - 31.08.2019
Gazeteciler piknikte bir araya geldi
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu İdare Mahkemesi Başkanı Turgut Delal, İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol, Bolu İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer ve Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir'in de katıldığı piknikte, gazeteciler aileleri ile doyasıya vakit geçirdi.
Emin Demirkol - 11.07.2019
Bolu'da, Bağımlılık ile Mücadele Koordinasyon toplantısı yapıldı
Bolu Valiliği Abant Toplantı Salonu'nda Vali Ümit başkanlığındaki toplantıya, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Özcan, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Nadir Çelik, İl Sağlık Müdürü Muhammet Emin Demirkol, Cumhuriyet Savcısı İsmail Hakkı Özcan ve diğer kurul üyeleri katıldı.
Emin Demirkol - 01.07.2019
"Akıllı ambulans"lar Bolu'da hizmette
Tüm veriler takip ediliyor Bolu İl Sağlık Müdürü Doktor Öğretim Üyesi Muhammed Emin Demirkol, AA muhabirine yaptığı açıklamada, akıllı ambulans ve tablet uygulamasında 4 ille Bolu'nun pilot il olduğunu söyledi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Emin Demirkol Haberleri | Emin Demirkol Kimdir - Haberler - Emin Demirkol haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emin Demirkol kimdir, hayatı ve biyografisi. Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 09:02:00. #1.16#

title