Dünyaca Ünlü Şarkıcı Inna, Bodrum'daki Konserinde Ajda Pekkan Şarkısını Kopya Çekerek Okudu

Dünyaca Ünlü Şarkıcı Inna, Bodrum'daki Konserinde Ajda Pekkan Şarkısını Kopya Çekerek Okudu

Dünyaca ünlü şarkıcı İnna, Bodrum'da Türk hayranlarına verdiği konserde Ajda Pekkan'ın "Yaz Yaz" şarkısını kopya çekerek seslnedirdi. Şarkının ise bozuk Türkçey'le yazılmış olması görenlere tebessüm ettirdi.

Bodrum'da sahne alan dünyaca ünlü şarkıcı Inna, Ajda Pekkan'ın "Yaz" şarkısını kopya çekerek okudu. Sahne önüne yapıştırılan "Yaz" şarkısının bozuk bir Türkçe ile metne dökülmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

HAYRANLARINA SÜRPRİZ YAPTI

Inna'nın sevenlerine en büyük sürprizi ise Ajda Pekkan'ın 'Yaz yaz yaz" adlı şarkısı oldu. Inna şarkıyı Türkçe olarak seslendirirken, konseri izleyen yerli tatilciler de kendisine eşlik etti.

KONSERE GELENLERE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI

Bodrum'da tarihi Antik Tiyatro'da sahneye çıkan ünlü Romen şarkıcı Inna, Ajda Pekkan'ın 'Yaz yaz yaz' şarkısını Türkçe seslendirdi. Türkçe öğrenen Inna, sevilen şarkılarını seslendirerek dansları ile de beğeni topladı. Bodrum Antik Tiyatrosunu dolduran binlerce kişi ellerinde cep telefonları ile sürekli konseri kaydettikleri gözlendi.

TÜRKİYE'Yİ ÇOK SEVDİĞİNİ DİLE GETİRDİ

Romen şarkıcı Inna, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Inna, Türkiye'yi ve Türkleri sevdiğini dile getirdi. Bodrum ve İstanbul'u da çok sevdiğini ifade eden ünlü sanatçı Türk insanını da çok sıcakkanlı bulduğunu dile getirdi.

SAHNEDE YAPTIĞI ESPRİLERLE KAHKAHAYA BOĞDU

Inna, sahnede kaldığı süre boyunca enerjisini bir an olsun düşürmedi. Kendisini dinlemeye gelen izleyicilerle sık sık sohbet eden ünlü yıldız, konser boyunca hayranlarını yaptığı esprilerle kahkahaya boğdu. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ve danslarıyla herkesi kendine hayran bırakan Inna, hayranlarını coşturdu.