Haberi Paylaş

Kümese giren kadın, tavuğun altındaki yumurtayı görünce sevinçten havaya uçtu

Dünya Haberleri

İngiltere'de yaşayan ve tavuk besiciliği yapan Annabel Mulcahy adlı kadın, sabah kümesine gittiğinde tavuğunun altındaki yumurtalardan birinin diğerlerinden çok farklı olduğunu gördü. Tam küresel olduğu görülen yumurtanın değerinin yüzlerce pound olması, kadını sevince boğdu.

Tavukların zaman zaman yumurtaladığı farklı tipteki yumurtalar gerek sosyal medyada gerekse de basında hayli dikkat çekiyor. İngiltere'nin Doğu Midlands bölgesindeki Oxfordshire kentinde yaşayan tavuk besicisi Annabel Mulcahy adlı kadının başına da benzer bir olay geldi.

SABAH YUMURTALARI ALMAYA GİTMİŞ

Uyandıktan sonra yumurtaları almak için kümese giden Annabel Mulcahy yumurtaları aldıktan sonra bir tavuğun altındaki yumurtanın diğerlerinden çok farklı olduğunu fark etti. Yumurtanın tam daire şeklinde olduğunu gören Annabel, sevinçle çocuklarını çağırmaya gitti.

Kümese giren kadın, tavuğun altındaki yumurtayı görünce sevinçten havaya uçtu

YÜZLERCE POUND DEĞERİNDE

Tam dairesel yumurta, çok nadir rastlanması nedeniyle İngiltere bölgesinde ciddi miktarlara alıcı bulabiliyor. Annabel Mulcahyde yumurtayı yüzlerce pounda satabileceği için büyük sevinç yaşadı. Genç kadın bu mutluluğunu da kızlarıyla paylaşarak renkli pozlarını sosyal medya hesabından yayınladı.

Kümese giren kadın, tavuğun altındaki yumurtayı görünce sevinçten havaya uçtu

Yaşam Dünya Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Tornaci Cabbar:

Komsunin Horrizi Afrika Göcmeni Somalili Apto Sakrak Hazretleri DemekkiGelir Ayak Tavigi Ayni Gün Gözüne Kestirmis

Hakan Arslanoglu:

Gezen tavuk kümes kümes dolaşmış demek. Yakında Siyahi çiftliğine giderse siyah yumurtada görürler.

Mehmet Ünal:

Bu yumurta anormal yumurta oluşma sebebi tavuğun önceden geçirmiş oldugu bir takim hastaliklardan kaynakli. Tavuk işletmelerinde bunlardan çok görebiliriz..

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title