Haberler

Evlerini hızlıca satmak isteyen karı koca, ilan sitesine çıplak pozlarını koydu

Abone Ol

Yeni Zelanda'da yaşayan Lawrence Simpson isimli tur rehberinin işleri pandemi nedeniyle sekteye uğradı. Evini satmaya karar veren adam, satışın hızlı gerçekleşmesi için ise sıra dışı bir yönteme imza attı. Simpson ve karısının satış ilanı için evin önünde verdiği çıplak poz, bir anda gündem yarattı.

Yeni Zelanda'da ikamet eden ve tur rehberliği yapan Lawrence Simpson da koronavirüs salgınından nasibini alanlar arasında yer aldı. Simpson, pandemi nedeniyle işlerinin bozulmasından sonra evini satışa çıkarmaya karar verdi. Satış ilanı için ise sıra dışı bir yöntem seçti.

KARI KOCA ÇIPLAK POZ VERDİLER

Queenstown'daki kır evini daha kısa sürede satmak isteyen Simpson, Trade Me' adlı sitedeki ilan için evin önünde karısıyla birlikte çıplak poz verdi. İlan sosyal medyanın gündemine oturdu.

Karı kocanın ev ilanı için verdiği çıplak poz, bir anda gündeme oturdu

2 MİLYON 880 BİN TL İSTİYOR

"Buzul manzaralı kaçış alanı" olarak tanımlanan evin özelliklerine dair bilgilerde ilanda yer aldı. Okula 1, kafe ve barlara 3 kilometre uzaklıktaki evin fiyatı ise 315 bin Yeni Zelanda doları (2 milyon 880 bin TL) olarak açıklandı. Evin içinde güneş enerjisi ve yağmur suyunu dönüştüren alanlar olduğu da açıklandı.

Karı kocanın ev ilanı için verdiği çıplak poz, bir anda gündeme oturdu

"İLAN ÇOK İLGİ ÇEKTİ"

Yerel haber sitesi Stuff'a konuşan Simpson, "İlanı verdiğimizden beri bir hayli ilgi çekti. Christchurch'te yaşayan ve tatil için ev arayanlar da aradı, çıplak çiftin de evle satılıp satılmadığını soranlar da! Elbette çift dahil değil" dedi.

Kaynak: Haberler.com / Dünya

Yeni Zelanda Cinsellik Dünya Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar (1)

Mikail arman:

Doğa manzarası güzelmiş.Hanımıda özel yerlerini gizlemeiş.Fakat adamın pozu sapıkça

Yanıtla318
title