Çıplak şekilde garsonluk yapan modele, müşterisinden iğrenç teklif - Haberler
Haberi Paylaş

Çıplak şekilde garsonluk yapan modele, müşterisinden iğrenç teklif

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Dünya
 - Güncelleme:

Sosyal medyada "lilbabymadzzz" adıyla bilinen model, bir kafede çıplak olarak garsonluk yaptığı sırada kendisine gelen mide bulandırıcı teklifi anlattı. Model, doktor olduğunu belirten bir müşterinin 100 dolar karşılığında idrarını satın aldığını ve onu içtiğini belirtti.

Sosyal medyada geniş bir çevre tarafından tanınan fenomenlerin yaptıkları itiraflar, yine sosyal medyada geniş yankı uyandırıyor. Model lilbabymadzzz'in katıldığı bir yayında yaptığı itiraflar da dikkat çekti.

Model, İngiltere'de bikinili ve çıplak şekilde çalışmanın yaygın olduğunu belirterek, "İngiltere'de belli başlı köşelerde bu tarz işletmelere rastlayabilirsiniz. Ben de bir dönem çıplak şekilde çalıştım" dedi.

Çıplak şekilde garsonluk yapan model, bir müşterinin kendisinden iğrenç talebini anlattı

Bazı müşterilerin alışılmadık talepleri olduğunu anlatan Lilbabymadzzz, "Yine ilginç bir talebi olan müşteri, benden kahve yerine idrarımı istedi ve ben de ne kadar teklif ettiğini söyledim. Daha sonra 100 dolara idrarımı sattım" ifadelerini kullandı.

Çıplak şekilde garsonluk yapan model, bir müşterinin kendisinden iğrenç talebini anlattı

Modelin anlattıkları üzerine yayını sunan Adam isimli sunucu, neye uğradığını şaşırdı. "Peki idrarını ona nasıl verdin?" sorusunu yanıtlayan Model, "Bir fincana koydum ve uzattım. Daha sonra gerçekten de onu içti" diye konuştu.

Sosyal Medya, Fenomen, Model, Cinsellik, Dünya, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Fatma güngör:

Abla sen hangi yoldasin çok daha uzun yıllar var galiba

Hek Tor:

Demek ki adam idrarla kafa buluyormus, kimi bira kimi de idrar icer, sen aldigin paranin tadini cikar güzelim...

Ayşe KARAKAYA:

Siz ciplak bir sekilde garsonluk yaparsaniz buna davetiye cikarmis oluyorsunuz zaten yani bumudur gundem konumu bu gercekten tovbe yarabbi ne gunlere kaldik

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title