Çin, Dünya'dan ne saklıyor? Herkesten gizlenen bölge heyecan yarattı - Haberler
Haberi Paylaş

Çin, Dünya'dan ne saklıyor? Herkesten gizlenen bölge heyecan yarattı

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Dünya
 - Güncelleme:
Çin, Dünya'dan ne saklıyor? Herkesten gizlenen bölge heyecan yarattı

Çin'in Tibet bölgesindeki bir alanın Google Maps tarafından sansürlenmesi, heyecan yarattı. Reddit'te gündem olan konuyla ilgili yorum yapan kullanıcılar, Çin'in Dünya'dan ne sakladığını merak ettiklerini belirtti.

Dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer alan Çin'in teknoloji alanındaki adımları, herkes tarafından merakla takip ediliyor. Ancak Çin'in bazı teknolojileri gizli tuttuğu iddiası da sıklıkla dile getiriliyor.

Reddit kullanıcıları, Çin'in Tibet bölgesindeki bir alanın Google Maps tarafından sansürlenmesini gündeme taşıdı. Kısa süre içerisinde çok sayıda yorum alan konu, Reddit'te en fazla etkileşim alan başlıklardan biri oldu.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, 30.846054 ve 81.668028 koordinatlarında bulunan bölgenin bir Google hatasından kaynaklı olarak da saklı kalabileceğini ifade etti.

Reddit kullanıcıları, gizemli bölgede ne olduğunu merak ettiklerini ve Çin'in bu bölgede, Dünya'nın bilmesini istemediği bir şeyi saklıyor olabileceğini dile getirdi.Söz konusu bölge tam olarak Ngari eyaletinin güney doğusunda bulunan Muba bölgesine denk geliyor.

Çin, Dünya'dan ne saklıyor? Herkesten gizlenen bölge heyecan yarattı

Google, Çin, Dünya, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

UğuR DURAN:

Zamanında Atalarımız bunların kökünü kurutmadı diye oluyor bunlar. Türk'ün insaflı ve merhametli olması ilk defa işe yaramadı.

Güray Dilli :

Çin , sınırdaşı Rusya'nın belalısı. Ukrayna konusu cambaza bak

sivri :

orada ne olduğunu ben söyleyeyim yapay güneş evet yanlış duymadınız yapay güneş yaptılar güneşten 5 kat daha sıcak üstelik

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title