Dilara Koçak'a İki Alanda Ödül - Haberler
Haberi Paylaş

Dilara Koçak'a İki Alanda Ödül

Bültenler - Haberler | Sağlık
Dilara Koçak'a İki Alanda Ödül

Uzman diyetisyen Dilara Koçak'a hem çevre hem de sosyal medya alanında iki ödül verildi.

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ve FAO tarafından yürütülen 'Gıdanı Koru: Sıfır Atık Sıfır Açlık' projesine verdiği katkılarıyla Akdeniz Üniversitesi'nde 22.'si verilen Çevre Hizmet Özel Ödülü'ne layık görülen Koçak, Social Media Awards Turkey 2019'da En İyi Sağlıklı Yaşam Influencer'ı seçildi.

Çevre Hizmet Özel Ödülü

Uzman Diyetisyen Dilara Koçak, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ve FAO tarafından yürütülen 'Gıdanı Koru: Sıfır Atık Sıfır Açlık' projesine verdiği başarılı katkıları ve çalışmalarıyla Akdeniz Üniversitesi'nde 22.'si verilen Çevre Hizmet Özel Ödülü'ne layık görüldü.

3 Mayıs 2019 tarihinde Akdeniz Üniversitesi'nde yapılan törenle ödülünü alan Koçak, Sıfır Atık Sıfır Açlık çalışmalarıyla 2019'un ilk 4 ayında sosyal medyadan 5.282.757 kişiye erişti, Adana, Eskişehir, Gaziantep gibi 9 farklı ilde gıda israfı, sürdürülebilir beslenme, gıdayı koruma konulu 31 seminer verdi.

En İyi Sağlıklı Yaşam Influencer'ı ödülü

Dilara Koçak'a ikinci ödül ise sosyal medya alanından geldi. 25 yıllık mesleki birikim ve tecrübelerini sosyal medya kanallarından da takipçileri ile paylaşan Koçak, yoğun ilgi gören içerikleri ve aktif iletişimiyle ödüle layık görüldü. 3 Mayıs'ta Social Media Awards Turkey 2019'da verilen En İyi Sağlıklı Yaşam Influencer'ı ödülünü aldı. Sosyal medya hesaplarında haftalık 5 ile 8 milyon gösterimiyle büyük bir kitleye ulaşan Koçak, kitlesine doğrudan sağlıklı ve 'İyi Yaşam'ı anlatıyor.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500