Değerli Taş Haberleri

Değerli Taş haber, Değerli Taş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Değerli Taş - 25.10.2020
Eskişehirspor: 0
TFF 1'inci Lig 7'nci hafta karşılaşmasında İstanbulspor, evinde Eskişehirspor'u 3-0 yendi.
Değerli Taş - 24.10.2020
Son Dakika | Bakan Selçuk: İhtiyaç sahiplerine yaklaşık 99 milyon TL ödeme yapılacak
Son dakika haberleri: AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, nakdi sosyal destek programıyla ihtiyaç sahiplerine yaklaşık 99 milyon TL ödeme yapılacağını açıkladı.
Değerli Taş - 24.10.2020
CHP'li Sarıbal, çiğ süt fiyatlarına zam yapılmasını istedi
CHP Bursa Milletvekili ve partisinin tarımdan sorumlu genel başkan baş danışmanı Orhan Sarıbal, çiğ süt fiyatlarına bir an önce zam yapılması gerektiğini söyledi.
Değerli Taş - 24.10.2020
Bakan Selçuk: Ekim ayı sosyal yardım desteği ödemeleri bugün başlıyor
Bakan Selçuk: Ekim ayı sosyal yardım desteği ödemeleri bugün başlıyorAİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Ekim ayına ilişkin sosyal yardım desteği ödemeleri bugün başlıyor.
Değerli Taş - 24.10.2020
Ekim ayına ilişkin sosyal yardım desteği ödemeleri bugün başlıyor
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 5 nakdi sosyal destek programı kapsamında ekim ayında 99 milyon lira ödeme yapacaklarını bildirdi.
Değerli Taş - 24.10.2020
Son dakika haberi... Bakan Selçuk: Ekim ayı sosyal yardım desteği ödemeleri bugün başlıyor
Son dakika haberleri: AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Ekim ayına ilişkin sosyal yardım desteği ödemeleri bugün başlıyor.
Değerli Taş - 23.10.2020
Tacikistan'ın dış ticaret hacmi arttı
Bu dönemde dünyanın 108 ülkesi ile ticaret yapan Tacikistan'ın dış ticaret açığı ise 1 milyar dolar olarak hesaplandı. Tacikistan'ın en büyük ticari ortakları arasında 721,2 milyon dolar ile Rusya ilk sırada yer alırken, Rusya'yı, 693,1 milyon dolarla İsviçre, 633,9 milyon dolarla Kazakistan, 342,4 milyon dolarla Çin, 242,1 milyon dolarla Özbekistan ve 235,1 milyon dolarla Türkiye izledi. Söz konusu dönemde ağırlıklı olarak değerli taş, metal, çimento, kömür, elektrik, pamuk lifi ve tekstil ürünleri ihraç eden Tacikistan, yurt dışından mineral, tekstil, gıda, kimya ve bitki ürünleri ithal etti.
Değerli Taş - 23.10.2020
Mesleki Yeterlilik Belgelerinde farklı dil seçeneği tercüme masrafını ortadan kaldıracak
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Türkçe-İngilizce düzenlenen Mesleki Yeterlilik Belgelerinin çalışanların tercihine göre Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça veya Arapça da hazırlanabileceğini bildirdi.
Değerli Taş - 23.10.2020
"Kara elmas"ı gün yüzüne çıkaran firmalar, Kovid-19 sürecinde de kazandırdı
Türkiye Taşkömürü Kurumunun (TTK) çekildiği maden sahalarında rödovans yöntemiyle "kara elmas" olarak nitelendirilen maden kömürünü gün yüzüne çıkaran özel sektör işletmeleri, ödedikleri işletme bedeliyle kuruma da kazanç sağlamayı sürdürüyor.
Değerli Taş - 22.10.2020
Bakan Selçuk: Eğitim ve öğretim yardımı ödemeleri bugün başladı
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, şehit, harp ve vazife malulleri ile çocuklarına yapılacak toplam 63 milyon TL eğitim-öğretim yardımı ödemelerin bugün başladığını açıkladı.
Değerli Taş - 22.10.2020
Son dakika haber... Şehit, harp ve vazife malullerinin çocukları için eğitim öğretim yardımı ödemeleri başladı
Son dakika haberi... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, şehit çocukları, harp ve vazife malulleri ile çocukları için toplam 63 milyon lira eğitim ve öğretim yardımı yapılacağını bildirdi.
Değerli Taş - 22.10.2020
İstihdam teşviğine ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'nin geneli üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
Değerli Taş - 22.10.2020
Son dakika: Bakan Selçuk: "Şehitlerimizin çocuklarına, harp ve vazife malullerimiz ile çocuklarına toplamda 63 milyon TL eğitim ve öğretim yardımı yapacağız"
Son dakika haberi: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, şehit, harp ve vazife malulleri ve çocuklarına bu yılki eğitim ve öğretim yardımı ödemelerinin bugün başladığını bildirdi.
Değerli Taş - 22.10.2020
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, şehit, harp ve vazife malulleri ve çocuklarının bu yılki eğitim-öğretim yardımı ödemelerinin başladığını bildirdi.
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, şehit, harp ve vazife malulleri ve çocuklarının bu yılki eğitim-öğretim yardımı ödemelerinin başladığını bildirdi.
Değerli Taş - 22.10.2020
Usta sanatçı Sermiyan Midyat 'Eyvah Tatil' filmiyle seyirciye sürpriz yapacak
Başrollerinde usta oyuncu Sermiyan Midyat ve Ersin Korkut'un yer aldığı, yapımcılığını Mehmet Yıldırım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda da Bülent İşbilen'in oturduğu 'Eyvah Tatil' filminin çekimleri Antalya'da hız kesmeden sürüyor.
Değerli Taş - 21.10.2020
HDP'li milletvekilleri salgınla mücadeleyi eleştirdi
HDP milletvekilleri Habip Eksik, Semra Güzel ve Serpil Kemalbay Pekgözegü, iktidarın salgınla mücadelesini eleştirdi.
Değerli Taş - 21.10.2020
Son dakika haberi! Yetkin bireyler yeniden ekonomiye kazandırılacak
Son dakika haberler... Ankara Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen ve çeşitli nedenlerle ekonomik yaşamın dışında kalan yetkin bireylerin geri kazanılmasının amaçlandığı "Deneyimden Üretime Kaviyer" projesinin tanıtımı yapıldı.
Değerli Taş - 20.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Milli Meclisi'ne seslendi
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Milli Meclisi'nde açıklamalarda bulundu.
Değerli Taş - 20.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Lalapaşa Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Sezgin Geldi ve dernek yönetim kurulu üyeleri Edirne Valisi Ekrem Canalp'i ziyaret etti.
Değerli Taş - 20.10.2020
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan Milli Meclisine hitap etti Açıklaması
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kafkasya'da çözümsüzlüğün, Dağlık Karabağ ve çevresindeki şehirlerde Ermenistan'ın işgali sürdükçe devam edeceğini ve çözüm sürecini yürüten AGİT Minsk Grubu'nun "beyin ölümünün gerçekleştiği"ni söyledi.
Değerli Taş - 20.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Milli Meclisi'ne seslendi
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Milli Meclisi'nde açıklamalarda bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Değerli Taş Haberleri | Değerli Taş Haber - Haberler - Değerli Taş haberleri, son dakika değerli taş haber ve gelişmeleri burada. Son dakika kültür sanat: Ölü Ekmeği, 8. Boğaziçi Film Festivali kapsamında gösterildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 05:13:23. #1.14#
title