Daily Mail Haberleri

Daily Mail haber, Daily Mail son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Daily Mail - 10.08.2021
Son dakika haber | Araştırma: Orta yaşta boy kaybı yaşayan kadınlarda kalp rahatsızlığından ölüm riski daha fazla
Daily Mail'in haberine göre, British Medical Journal'da yayımlanan çalışmada, kadınlarda orta yaşta boy kaybının, kardiyovasküler rahatsızlığa bağlı erken ölüm riskinin yükselmesine işaret edebileceği belirtildi.
Daily Mail - 12.07.2021
Araştırma: Dünya'ya erken döneminde her 15 milyon yılda bir, şehir büyüklüğünde asteroitler çarpıyordu
Daily Mail'in haberine göre, ABD'de Southwest Araştırma Enstitüsü'nün yürüttüğü araştırmada, yeni bir modelleme çalışması ile yerküre katmanı verisi, karşılaştırmalı olarak analiz edildi.
Daily Mail - 07.07.2021
Araştırma: Balıklar uyuşturucuya bağımlı hale gelebiliyor
Daily Mail'in haberine göre, Çekya'da bir grup araştırmacının yürüttüğü yeni bir çalışma, metamfetamin gibi uyuşturucu maddelerin insan dışkısı yoluyla kanalizasyondan nehirlere karışıp alabalıkları zehirlediği ve hayvanları metamfetamin bağımlısı yaptığını ortaya koydu.
Daily Mail - 30.06.2021
ABD'de "Güneyli tarzı" beslenme alışkanlığı kalp rahatsızlığı kaynaklı ani ölüm riskini artırıyor
Daily Mail gazetesinin haberine göre, ABD Birmingham'da bulunan Alabama Üniversitesi araştırmacıları tarafından gerçekleştirilen çalışmada, 45 yaş üzeri 21 bin ABD vatandaşının yeme alışkanlıkları incelendi.
Daily Mail - 30.05.2021
Çin'in Kovid-19'u "laboratuvarda ürettiği ve izlerini gizleme çalıştığı" iddia edildi
Daily Mail'in haberine göre, henüz yayımlanmayan yeni çalışmada, Çinli bilim insanlarının Kovid-19'u Vuhan'daki bir laboratuvarda oluşturdukları, ardından virüsü, yarasalardan doğal yollarla evrimleşmiş gibi göstermek amacıyla "tersine mühendislik" teknikleriyle izlerini kaybettirmeye çalıştıkları iddia edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Daily Mail Haberleri | Daily Mail Haber - Haberler - Daily Mail haberleri, son dakika daily mail haber ve gelişmeleri burada. Bireysel silahlanma: Avrupa 3D baskılı silahlara karşı önlem arayışında, Hollanda'da geniş çaplı soruşturma başlatıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 22:01:28. #1.16#

title