Çukur Dizisinin 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Çukur Dizisinin 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Haberler.com - Haberler | Magazin

Çukur dizisinin 1 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak 36. bölümü öncesi yeni bölümde olacaklara dair ipuçları veren yeni fragmanı yayınlandı.

Çukur dizisinin yapımcı şirketi Ay Yapım'ın sosyal medya hesabından paylaştığı fragmanda Yamaç'ın Cumali'ye söylediği "Ben karar verdim Çukur'u geri alacağım, sen de bana yardım edeceksin" sözleri damgasını vurdu.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Aras Bulut İynemli, Deniz Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili gibi isimlerin rol aldığı Çukur dizinin merakla beklenen 2. sezon 3. bölümüne (36. bölüm) kısa bir süre kala, yeni bölümden bir fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanda, yeni bölümde tansiyonun oldukça yüksek olacağının sinyalleri verildi.

"ABİYE KARDEŞİ VURDURTTUN SEN!"

Yayınlanan fragmanda; Yamaç ve Cumali'nin dövüştüğü nefes kesen tanıtımda Yamaç, Çukur'u almak için harekete geçiyor. Meke Yamaç'a, "Abiye kardeşi vurdurttun sen!" sözleriyle isyan ederken, Cumali'nin bıçak çektiği anlar gerilimi arttırıyor. Çukur sokaklarında hareketli saatler yaşanırken Yamaç, Çukur'u geri almak için "Ya alacağız ya öleceğiz!" sözleriyle Vartolu'dan yardım istiyor. Karakuzular ve Koçovalılar arasındaki mücadele giderek sertleşirken, Vartolu'nun Yamaç'a vereceği karşılık merakla bekleniyor.

ÇUKUR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Çukur dizisi, İstanbul'da Çukur isminde bir mahalleyi konu alır. Bu mahallenin bütün kontrolü Koçova ailesindedir. Mahallenin en önemli kuralı; uyuşturucuya kesinlikle izin verilmemesidir. Ancak zamanla bir grup ortaya çıkar ve mahalle düzenini bozmaya çalışır. Bir süre sonra ailenin en küçük oğlu yıllar önce kaçtığı mahalleye geri döner. Onun dönmesi ile birlikte mahallede yeni bir düzen oluşacaktır. Bu sırada Sena ile tanışır. Ve ona aşık olur. Kısa sürede evlenirler ve beraber çukura gelirler. Artık çukurda yepyeni bir hayat başlayacaktır.

Çukur Dizisinin 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!
Haber Yorumları (6)
ÖZER ATEŞ: Mahallede tas kafalı hırsızlar kol salmış evlere giriyor kadınlar sokakta gezemez hale gelmiş beyinleri televizyon olmuş gençler sözde uyuşturuca savaş açmış mahalleyi izlerken bu meretide içmeyi unutmuyorlar
OKUR: gençler çukur-laştırılıyor yarın bir gün köşe başında beyni yıkanmış bir velet sizi de çukura gömer elbet. . .
KSK Lİ MESUT: Tv için aptal kutusu derlerdi önceden. Diziler... o daha kötü. Herkesin elinde telefon. Biraz kitap okuyun arkadaş...
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title