Çukur 129. bölüm ne zaman? Çukur 17 Mayıs Pazartesi 4. sezon 37. bölüm bugün başlayacak mı? Çukur yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Çukur 129. bölüm ne zaman? Çukur 17 Mayıs Pazartesi 4. sezon 37. bölüm bugün başlayacak mı? Çukur yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Çukur 129. bölüm ne zaman? Çukur 17 Mayıs Pazartesi 4. sezon 37. bölüm bugün başlayacak mı? Çukur yeni bölüm fragmanı çıktı mı?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Çukur bugün yeni bölümü olmayacak mı? Çukur 129. bölüm ne zaman, saat kaçta başlıyor? Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur fragmanı çıktı mı? Çukur 4. sezon 37. bölüm olmayacak mı? Çukur bitti mi neden yok?

Çukur bugün yeni bölümü ile ekranlara gelmeyecek. Show TV'de yer alan bilgiye göre Çukur'un yeni bölümü haftaya 24 Mayıs Pazartesi yayınlanacak. Peki, Çukur 129. bölüm ne zaman? Çukur 17 Mayıs Pazartesi 4. sezon 37. bölüm bugün başlayacak mı?

ÇUKUR NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Çukur her hafta Pazartesi günleri saat 20:00 'da Show TV'de ekranlara geliyor.

ÇUKUR BİTTİ Mİ, FİNAL Mİ OLDU? ÇUKUR NEDEN BAŞLAMADI?

Çukur bugün ekranlara gelmeyecek. Show TV 17 Mayıs Pazartesi yayın akışına göre bugün Çukur dizisi yerine "Öldürme Arzusu" filmi var. Bundan dolayı Çukur yeni bölüm yayınlanmayacak.

Çukur dizisi final yapmadı fakat bugün yeni bölümü olmayacak. 17 Mayıs Çukur neden yayınlanmadı henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Lakin bayram haftasından dolayı yeni bölümün çekilmediği düşünülmektedir. Bu bakımdan yeni bölüm haftaya ekranlara gelecek diyebiliriz.

Ayrıca Show TV'de yer alan bilgiye göre Çukur yeni bölümü 24 Mayıs Pazartesi yayınlanacak.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çukur 129. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Önümüzdeki günlerde yeni bölümün yayınlanması bekleniyor.

ÇUKUR 128. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

ÇUKUR OYUNCULARI KİMLER?

Yamaç Koçovalı (Aras Bulut İynemli): Koçovalı ailesinin en küçük oğludur ve mahallenin lideri. (4 sezon)

Sultan Koçovalı (Perihan Savaş): Koçovalı ailesinin annesi. (4 sezon)

Vartolu Sadettin/ Salih Koçovalı (Erkan Kolçak Köstendil): Koçovalı ailesinin gayrimeşru oğlu. (4 sezon)

Cumali Koçovalı (Necip Memili): Koçovalı ailesinin en büyük oğlu. (2-4. sezon)

Aliço (Rıza Kocaoğlu): Otizmlidir. Koçovalılar'ın sokaktaki gözü kulağı. (4 sezon)

Akın Koçovalı (Burak Dakak): Selim'in oğlu. (2-4. sezon)

Efsun Kent (Damla Sönmez): Baykal'ın kızı. (3-4. sezon)

Cumali Koçovalı (Amca)/ Halil İbrahim Gökçetaş (Müfit Kayacan): İdris Koçovalı'nın ağabeyi. (4. sezon)

Şahran (Sarp Akkaya): Amca Cumali'nin adamı. (4. sezon)

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur 4. Sezon 36. Bölümünde (128. Bölüm) Koçovalılar, bir kez daha ölüm acısıyla sınanırken; yaşananlardan kendini sorumlu tutan Vartolu büyük bir yıkım yaşayacak. Geçmişin hesapları tek tek kapanmaya başlarken, herkes hatalarının bedeliyle yüzleşmek zorunda kalacak.

Koçovalılar ve Çukur yeniden aile olmanın sınavını verirken; Amca kendini kurtarmak için planını devreye sokacak. Kenetlenen Koçovalı kardeşler, Amca'dan intikamlarını almak için harekete geçecek. Yaşanan aksiyon dolu anlar nefesleri keserken, Amca ile Koçovalılar arasındaki büyük hesaplaşmanın sonucu merakla beklenecek.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title