Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı

Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı

Uzun süredir Çocuklar Duymasın dizisinde Emine karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Melek Şahin'in, gerçek hayattaki hali takipçilerinin ağzını açık bıraktı.

Yıllardır Çocuklar Duymasın dizisindeki 'Emine' karakterine hayat veren Melek Şahin'i dışarıda görenler tanımakta güçlük çekti.

"KİMSE EMİNE OLDUĞUMA İNANMIYOR"

İlk olarak 2002 yılında ekranlara gelmeye başlayan ve şu anda da Kanal D'de yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinin hafızalara yer etmiş isimlerinden birisi olan Melek Şahin'in sosyal medya hesabından paylaştıklarını görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor. 48 yaşında olan Melek Şahin, geçtiğimiz aylarda düzenlenen Altın Kelebek ödül törenine katılmış ve görenleri hayrete düşürmüştü. Dizideki rolünün aksine koyu renkte derin göğüs dekolteli bir elbise giyen Şahin'i kimse tanıyamamıştı. Verdiği bir röportajda da set dışındaki hayatı için "Kimse benim Emine olduğuma inanmıyor, hatta benimle iddialaşıyorlar." diyen Melek Şahin'in sosyal medya hesabını 42 bin kişi takip ediyor.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.