CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'ndan Bakan Koca'ya teşekkür - Haberler
Haberi Paylaş

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'ndan Bakan Koca'ya teşekkür

Haberler.com - Haberler | Güncel

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, koronavirüse yakalanan anne ve babasıyla ilgili desteklerini esirgemeyen Sağlık Bakanı Koca'ya teşekkür etti.

Chp İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun anne ve babası Kovid-19'a yakalandı. Tedavi sırasında desteğini esirgemeyen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ye teşekkür etti.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DA TEŞEKKÜR ETTİ

Bakan Koca'nın, anne ve babasının koronavirüs hastalığı sırasında ilgi ve desteğini esirgemediğini vurgulayan Kaftancıoğlu, "Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca'ya çok teşekkür ederim. Sağlık Bakanlığı yetkilileri, Ankara Şehir ve Ordu Umut Hastanesi'nin tüm sağlık emekçilerine Dr. İhsan Bey ve Dr. Serkan Bey şahsında sonsuz teşekkürler" ifadelerini kullandı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'ndan Bakan Koca'ya teşekkür

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Canan Kaftancıoğlu, Fahrettin Koca, Korona, CHP, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (3)
Sanane Adımdan :demediğini bırakmamıştı noldu şimdi niye teşekkür ediyor demek ki herkes sizin gibi değilmiş Cevap Yaz 1 4 Yayından Kaldır
OKUR:demekki neymiş,,hizmet için a partili, b parttili olmanıza bakılmıyormuş Cevap Yaz 1 9 Yayından Kaldır
Suat genç:sürekli kötüleyin hakaret edin ama ana babanız hastalanınca teşekkür edin vay be! Cevap Yaz 1 14 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title