CHP Göbü'de 400 Kişiye İftar Verdi

CHP Göbü'de 400 Kişiye İftar Verdi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

CHP Zonguldak İl Yönetimi Göbü Köyünde, 400 kişiye iftar yemeği verdi.

CHP Zonguldak İl Yönetimi Göbü Köyünde, 400 kişiye iftar açtı.

CHP Zonguldak Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Ali İhsan Köktürk, CHP İl Başkanı Halil Furat çalışma ve iftar programlarını aralıksız sürdürüyor.

Öncelikle dün öğleden sonra, CHP İl Başkanlığında İlçe Başkanlarıyla bir değerlendirme toplantısı gerçekleştiren Köktürk ve Furat, daha sonra Muslu Beldesine geçerek, Muslu Belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman'ı ziyaret ettiler.

Ardından, kahvehane ziyaretini gerçekleştirerek Muslulularla sohbet etti. Muslu Belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman, CHP Kadın Kolları İl Başkanı Yüksel Parmak, CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Güney, CHP Zonguldak Gençlik Kolları İl Başkanı Ahmet Ateş ve bir kısım yöneticilerin katılımıyla Göbü köyüne hareket ettiler. Akşam, Göbü'de dörtyüz'e aşkın kişinin katılımıyla bir iftar programı gerçekleştiren Köktürk ve Furat kısa bir konuşma yaptılar. Halil Furat, Göbü'lü ve Kurtköylü hemşerilere teşekkür konuşması yaptıktan sonra, Ali İhsan Köktürk Göbü'de iftar programında birlikte olmaktan büyük onur ve mutluluk duyduklarını belirtti. Köktürk; "Ramazan ayının yardımlaşma ve dayanışma duygularını öne çıkaran özel bir ay, iftar yemelerinin de, buna katkı sağlayan özel toplantılardır. Ayrıştırıcı ve siyasi içerikli bir konuşma yapmayı arzu etmiyorum. Konuşulacak pek çok şey olduğunu, insanlarımızın göç, işsizlik, yol, yoksulluk gibi konularda üzüntülüler. Ancak, bunları hep birlikte aşacağız"dedi.

Köktürk, Furat ve CHP Ekibi bugün çalışma programlarını Beycuma'ya gerçekleştirecekleri ziyaret ve iftar programıyla sürdürecekler. - ZONGULDAK

CHP Göbü'de 400 Kişiye İftar Verdi
CHP Göbü'de 400 Kişiye İftar Verdi
CHP Göbü'de 400 Kişiye İftar Verdi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title