Basın mensuplarından Cem Yılmaz'ı şaşırtan doğum günü sürprizi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Basın mensuplarından Cem Yılmaz'ı şaşırtan doğum günü sürprizi

Hürriyet - Haberler | Magazin

"Erşan Kuneri" isimli dizisinin oyuncuları ile Levent'teki ofisinde okuma ve kostüm provası yapan Cem Yılmaz, mekan çıkışı büyük bir sürpriz yaşadı. Arasının pek iyi olmadığı basın mensuplarının kendisine sürpriz doğum gününü kutlaması yaptığını gören Yılmaz, büyük şaşkınlık yaşadı.

Komedyen Cem Yılmaz'ın "Erşan Kuneri" isimli dizisinin oyuncuları önceki gün okuma ve kostüm provası yaptı. Yılmaz'ın Levent'teki ofisinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Uraz Kaygılaroğlu ve Çağlar Çorumlu bir araya geldi.

"HERKESİN ÇOK EĞLENECEĞİ BİR İŞ"

Yaklaşık 5 saat süren prova sonrası Nilperi Şahinkaya heykeltıraş sevgilisi Emre Yusufi ile birlikte ayrıldı. Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncuları Ezgi Mola ve Merve Dizdar da mekandan birlikte çıktı. Mola, "Çok keyifli, çok heyecanlı, herkesin çok eğleneceği bir iş olacağından şüphem yok" dedi.

"BU BİR MİLAT OLSUN"

23 Nisan'da 48 yaşına giren Cem Yılmaz'a basın mensupları pasta ile sürpriz yaparak doğum gününü kutladı. Haber cilerin jesti karşısında şaşıran Cem Yılmaz, dilek tutarak mumları üfledi. Magazin basınıyla sık sık tartışma yaşayan komedyen, muhabirlere teşekkür ederek fotoğraf çektirip, "Bu bir milat olsun" diyerek zeytin dalı uzattı. Dizinin senaristi ve oyuncusu Cem Yılmaz, "15 Haziran'da çekimlere başlayıp eylül ayına kadar çalışacağız" dedi.

Basın mensuplarından Cem Yılmaz'ı şaşırtan doğum günü sürprizi

Basın mensuplarından Cem Yılmaz'ı şaşırtan doğum günü sürprizi
Hürriyet - Magazin Haberleri
500