Can: "Önceliğimiz Şehrimizde Kardeşliğimizin Devam Etmesidir"
Haberler » Yerel » Can: "Önceliğimiz Şehrimizde Kardeşliğimizin Devam Etmesidir" - Haberler

Can: "Önceliğimiz Şehrimizde Kardeşliğimizin Devam Etmesidir"

Mersin’in Tarsus ilçe Belediyesi tarafından Bahçe Mahallesi’nde yaptırılan taziye evinin temeli törenle atıldı.

Can:

'in ilçe Belediyesi tarafından Bahçe Mahallesi'nde yaptırılan taziye evinin temeli törenle atıldı.


Bahçe Mahallesi'nde yapılacak olan taziye evinin temel atma törenine Mersin Milletvekili , İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mahmut Erin, MHP İlçe Başkanı Ertuğrul Bodur, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, oda ve dernek başkanları, muhtarlar, daire müdürleri ve mahalle sakinlerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen program Cuma Namazı sonrası yemek ikramı ile başladı.


Yemeğin ardından açılış konuşması yapan Bahçe Mahallesi Muhtarı Ömer Polat, yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.


Göreve geldikleri günden itibaren 17 açılışı hizmete geçirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı , öncelikli olarak vatandaşların ihtiyaçlarına göre hizmet götürmeye devam edeceklerini söyledi. Can, "Bugüne kadar Tarsus'umuzda 17 tane hizmeti vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Şu anda da Tarsus'umuzda 4 mahallemizde cami inşaatımız devam ediyor. Bizler genelde taziye evlerimizi camilere yakın yerlerde yapıyoruz. Çünkü cami cemaati rahatlıkla ulaşsın, amacı dışında kullanılmasın diye" dedi.


Daha sonra söz alan Mersin Milletvekili Baki Şimşek ise, "Belediyemiz gece gündüz sağ olsun Can Başkanımız çalışıyor ve Tarsus'un her bir noktasına hizmetleri eşit olarak götürmenin mücadelesini yapıyor. Ben kendisine "Allah razı olsun" diyorum. Bu hizmetlerin inşallah devamı gelecek, şehrimiz güzelleşmeye devam edecek. Tabi bu hizmetlere sahip çıkmamız ve korumamız gerekiyor" şeklinde konuştu.


İlçe Vaizi İbrahim Akyüz'ün okuduğu duanın ardından taziye evinin temeli atıldı. - MERSİN

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler