Çakacak, Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sevinç'i ve Beraberindeki Heyetini Kabul Etti
Haberler » Yerel » Çakacak, Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sevinç'i ve Beraberindeki Heyetini Kabul Etti - Haberler

Çakacak, Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sevinç'i ve Beraberindeki Heyetini Kabul Etti

Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkan Yardımcısı ve Memur-Sen Disiplin Kurulu Üyesi Medeni Sevinç, Memur-Sen Mersin Şubesi Başkanı Abdullah Çelik ile beraberlerindeki heyeti kabul etti.

Çakacak, Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sevinç'i ve Beraberindeki Heyetini Kabul Etti

Valisi Özdemir Çakacak, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkan Yardımcısı ve Memur-Sen Disiplin Kurulu Üyesi Medeni Sevinç, Memur-Sen Mersin Şubesi Başkanı Abdullah Çelik ile beraberlerindeki heyeti kabul etti.


Valilik makamında gerçekleşen kabulde konuşan , kabulden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Milli iradeye kastedilen o hain gece ve sonrasında gösterdiği dik duruşuyla ve Cumhuriyet Meydanı'nda her akşam gencinden yaşlısına binlerin, on binlerin katıldığı demokrasi nöbetindeki Mersinlileri destekleyerek birlik ve beraberliğin en güzel örneklerini sergileyen tüm sendikalara ve sivil toplum kuruluşlarına bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.


Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sevinç ise 15 Temmuz gecesinden itibaren verdiği doğru kararlar, gösterdiği dik duruş ve süreci etkin bir şekilde yönetmesiyle darbe girişiminde Mersin'de hiçbir vatandaşın zarar görmemesinden dolayı Vali Çakacak'a teşekkür etti.


Memur-Sen İl Başkanı Çelik de Çakacak'ın süreç boyunca hızlı ve titiz çalışmalar yürüttüğünü belirterek, hükümet tarafından ilan edilen Olağanüstü Hal'in (OHAL) Mersin'de tam anlamıyla ve başarılı bir şekilde uygulandığını, OHAL'in vatandaşlara yönelik olmadığının, sadece bürokrasiye yönelik olduğunun kentte açık bir şekilde hissedildiğini belirtti. - MERSİN

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler

Yerel

Son Dakika Haberleri