BÜLENT KUŞOĞLU HABERLERİ

BÜLENT KUŞOĞLU HABERLERİ

Bülent Kuşoğlu haber, Bülent Kuşoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Kuşoğlu

Bülent Kuşoğlu

Doğum Yeri Erzurum / Türkiye
Doğum Tarihi 7.1.1958 - ...

Bülent Kuşoğlu Kimdir ?

7 Ocak 1958'de Erzurum'da doğdu. Baba adı Mehmet, anne adı Remziye'dir. Yeminli Mali Müşavir, Maliyeci, Ekonomist; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi. İngiltere'de sosyal güvenlik konularında çalışmalar yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Bülent Kuşoğlu - 22.10.2020
Son dakika politika: İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Alelacele bir teklif" Teklifin tümü üzerindeki görüşmelerde söz alan CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, yapılan çalışmalar sadece pandemiyle ilişkiliyse bunların geçici olduğunu söyledi.
Bülent Kuşoğlu - 22.10.2020
Plan ve Bütçe Komisyonu İşsizlik Sigortası Kanunu ile ilgili değişikliği görüşmek üzere toplandı
Plan ve Bütçe Komisyonu, İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'ni görüşmek üzere toplandı. Komisyon toplantısının başında usul tartışması yaşandı. CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, kanun teklifinin zamanına dikkat çekti.
Bülent Kuşoğlu - 22.10.2020
İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Komisyon, AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan başkanlığında toplandı. Elvan, teklifin görüşmelerine başlamadan önce komisyon üyelerinden CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu'na söz verdi.
Bülent Kuşoğlu - 14.10.2020
Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Böyle bir yasama usulü olmaz" CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, yürütme erkinin, kanun yapılması sırasında milletvekillerinin düşüncelerine önem vermesi gerektiğini dile getirdi.
Bülent Kuşoğlu - 6.10.2020
Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin teklif, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifine ilişkin, "Ekonomi berbat vaziyetteyken, bu kadar işsiz varken bu düzenlemenin gündeme gelmesini çözemiyorum.
Bülent Kuşoğlu - 15.9.2020
Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na ziyaret (2)
CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, CHP Genel Başkan yardımcıları Seyit Torun, Oğuz Kaan Salıcı ve Bülent Kuşoğlu ile Gelecek Partisine gelen Kemal Kılıçdaroğlu'nu, Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu karşıladı.
Bülent Kuşoğlu - 15.9.2020
Kılıçdaroğlu'dan Davutoğlu'na ziyaret (1)
Kılıçdaroğlu, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nu partisinin genel merkezinde ziyaret etti. Genel Sekreter Selin Sayek Böke, Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun, Oğuz Kaan Salıcı ve Bülent Kuşoğlu'nun eşlik ettiği Kılıçdaroğlu'nu gelişlerinde Davutoğlu karşıladı.
Bülent Kuşoğlu - 11.9.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, farklı meslek gruplarından çalışanlarla bir araya geldi Açıklaması
Toplantıda Kılıçdaroğlu'na, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke ile Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba ve Bülent Kuşoğlu eşlik etti.
Bülent Kuşoğlu - 10.8.2020
CHP'de yeni MYK belli oldu
Önceki MYK'de çoğu ismin yerini koruduğu listede, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile Fethi Açıkel, Onursal Adıgüzel, Veli Ağbaba, Muharrem Erkek, Gamze Akkuş İlgezdi, Bülent Kuşoğlu ve Lale Karabıyık aynı görevde kaldı.
Bülent Kuşoğlu - 29.7.2020
CHP'nin PM'nin resmi sonuçları belli oldu
CHP'de hafta sonu gerçekleştirilen 37'nci Olağan Kurultay'ın ardından oluşan 60 kişilik Parti Meclisi'nin (PM), kadın ve gençlik kotası uygulanmış resmi hali belli oldu.
Bülent Kuşoğlu - 27.7.2020
CHP'de PM seçimlerinin resmi sonuçları için itiraz süresi beklenecek
CHP'nin 37. Olağan Kurultayı'ndaki Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) seçimlerinin resmi sonuçları, ilçe seçim kurulunun 2 gün süreyle yapılacak itirazları değerlendirmesinin ardından açıklanacak.
Bülent Kuşoğlu - 27.7.2020
CHP'nin 37'inci Olağan Kurultayı PM seçimleri
Öztrak'ı Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu 862 oyla, Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ise 855 oyla takip etti.
Bülent Kuşoğlu - 23.7.2020
İstihdama ilişkin kanun teklifi Genel Kurulda
Görüşmelerden CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, yasa yapılırken, yürütme erkinden kimsenin Meclis'te olmadığını belirterek, "Burada bir bakan olsaydı o da seçimle gelmemiş olacaktı.
Bülent Kuşoğlu - 15.7.2020
Yazar Adalet Ağaoğlu, son yolculuğuna uğurlandı
Törene, Ağaoğlu'nun ailesi ve yakınlarının yanı sıra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, eski Adalet Bakanı Hikmet Sami Türk ve bazı milletvekilleri de katıldı.
Bülent Kuşoğlu - 10.6.2020
Ekonomide düzenlemeler içeren "torba teklif" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, Kovid-19'un ekonomiyi ciddi oranda etkilediğini dile getirdi.
Bülent Kuşoğlu - 10.6.2020
"Torba teklif" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Komisyonun gündeme geçmesinin ardından CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu ile HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan usule ilişkin söz alarak kanun teklifinin "torba teklif" şeklinde hazırlanmasını eleştirdi.
Bülent Kuşoğlu - 25.5.2020
MHP, AK Parti ve CHP ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı
Rakamların normale doğru gidişi işaret ettiğini vurgulayan Karakaya, şöyle devam etti: "Bundan sonra da sonuca varmak istiyorsak tedbirleri devam ettirmemiz gerekiyor. Dünyaya baktığımızda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak gurur duyduk. Hiç kimse böyle bir salgında dışarı gitmek istemedi. Dışarıdaki vatandaşlarımız ülkeye dönmek istediler, çünkü Türkiye aldığı tedbirlerle daha güvenli durumdaydı. Dünyanın afalladığı, şaşırdığı, ne yapacağını bilemediği dönemde böyle bir kriz döneminde hakikaten büyük bir başarı gösterildi. Bunda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin önemli katkısı olmuştur." CHP heyeti ile görüşme MHP'li yetkililer daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu Ankara il Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut ve Çankaya Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'ın yer aldığı CHP heyeti ile bayramlaştı.
Bülent Kuşoğlu - 25.5.2020
AK Parti, CHP ve MHP ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı
AK Parti'de ilk olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut, Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'ın bulunduğu heyet ile bayramlaşma görüşmesi gerçekleştirildi.
Bülent Kuşoğlu - 23.5.2020
CHP'de siyasi partilerle bayramlaşma, video konferansla yapılacak
Bu çerçevede, bayramın ikinci günü siyasi partilerle yapılacak bayramlaşmada CHP'yi, Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu başkanlığındaki heyet temsil edecek.
Bülent Kuşoğlu - 21.5.2020
Kılıçdaroğlu, apartman görevlileriyle video konferansla görüştü Açıklaması
Konut-İş Sendikası Genel Başkanı Alican Kayhan ile Ankara, Bursa, İstanbul, Sivas, Uşak, Adana, Kahramanmaraş, Sakarya, Erzurum ve Rize'den apartman görevlilerinin katıldığı toplantıda Kılıçdaroğlu'na, genel başkan yardımcıları Bülent Kuşoğlu ve Veli Ağbaba eşlik etti.
Bülent Kuşoğlu - 15.4.2020
Koronavirüs salgınına ilişkin ekonomik önlem paketi, Plan ve Bütçe Komisyonunda
Teklifin tümü üzerindeki CHP Grubu adına söz alan Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, "Hepimiz suçlanırız.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bülent Kuşoğlu Haberleri | Bülent Kuşoğlu Kimdir - Haberler - Bülent Kuşoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Kuşoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 20:25:08. #1.15#
title