BÜLENT KUŞOĞLU HABERLERİ

BÜLENT KUŞOĞLU HABERLERİ

Bülent Kuşoğlu haber, Bülent Kuşoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Kuşoğlu

Bülent Kuşoğlu

Doğum Yeri Erzurum / Türkiye
Doğum Tarihi 7.1.1958 -

Bülent Kuşoğlu Kimdir ?

7 Ocak 1958'de Erzurum'da doğdu. Baba adı Mehmet, anne adı Remziye'dir. Yeminli Mali Müşavir, Maliyeci, Ekonomist; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi. İngiltere'de sosyal güvenlik konularında çalışmalar yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Bülent Kuşoğlu 10.6.2020
Ekonomide düzenlemeler içeren "torba teklif" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, Kovid-19'un ekonomiyi ciddi oranda etkilediğini dile getirdi.
Bülent Kuşoğlu 10.6.2020
"Torba teklif" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Komisyonun gündeme geçmesinin ardından CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu ile HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan usule ilişkin söz alarak kanun teklifinin "torba teklif" şeklinde hazırlanmasını eleştirdi.
Bülent Kuşoğlu 25.5.2020
HDP'de bayramlaşma
Görüşmelerde, CHP'den Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Deva Partisi'nden Genel Sekreter Sadullah Ergin, Gelecek Partisi'nden Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Selçuk Özdağ, Saadet Partisi'nden ise Genel Başkan Yardımcıları Atik Ağdağ ve Fatih Aydın yer aldı.
Bülent Kuşoğlu 25.5.2020
CHP'de bayramlaşma
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut ve Çankaya Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'tan oluşan heyet, diğer siyasi partilerin heyetleriyle video konferans üzerinden görüştü.
Bülent Kuşoğlu 25.5.2020
CHP, AK Parti ve MHP ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, "Bu ramazanda diğer ramazanlara göre birlik beraberliğin, dayanışmanın, kardeşliğin önemi de daha çok anlaşıldı diye düşünüyorum.
Bülent Kuşoğlu 25.5.2020
Siyasi partilerden 'dijital' bayramlaşma
Koronavirüs salgını, partiler arası bayramlaşma programını da etkiledi. Virüse karşı alınan tedbirler kapsamında daha önce birbirilerini ziyaret eden siyasi parti temsilcileri, bu kez dijital ortamda bayramlaştı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Genel Merkez Kadın Kolları Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyesi Ayşegül Eren Özdemir, Genel Merkez Gençlik Kolları Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyesi Osman Ağzıkara, ilk olarak Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut, Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'tan oluşan CHP heyeti ile bayramlaşma görüşmesi gerçekleştirildi.
Bülent Kuşoğlu 25.5.2020
MHP'de partiler arası bayramlaşma video konferansla yapıldı
Video konferans yoluyla gerçekleştirilen partiler arası bayramlaşmaya; MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya başkanlığında, Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci ve MYK üyesi Merve Menekşe, Adalet ve Kalkınma Partisi'nde (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Julide Sarıeroğlu başkanlığında, Genel Merkez Kadın Kolları MYK üyesi Ayşegül Eren Özdemir, Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi Osman Ağzıkara ve Cumhuriyet Halk Partisi'nde de (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu başkanlığında, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut, Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'tan oluşan heyetler katıldı.
Bülent Kuşoğlu 25.5.2020
MHP, AK Parti ve CHP ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı
Rakamların normale doğru gidişi işaret ettiğini vurgulayan Karakaya, şöyle devam etti: "Bundan sonra da sonuca varmak istiyorsak tedbirleri devam ettirmemiz gerekiyor. Dünyaya baktığımızda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak gurur duyduk. Hiç kimse böyle bir salgında dışarı gitmek istemedi. Dışarıdaki vatandaşlarımız ülkeye dönmek istediler, çünkü Türkiye aldığı tedbirlerle daha güvenli durumdaydı. Dünyanın afalladığı, şaşırdığı, ne yapacağını bilemediği dönemde böyle bir kriz döneminde hakikaten büyük bir başarı gösterildi. Bunda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin önemli katkısı olmuştur." CHP heyeti ile görüşme MHP'li yetkililer daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu Ankara il Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut ve Çankaya Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'ın yer aldığı CHP heyeti ile bayramlaştı.
Bülent Kuşoğlu 25.5.2020
Partiler arası bayramlaşma video konferans yoluyla gerçekleşti
Video konferans yoluyla gerçekleştirilen partiler arası bayramlaşmaya, Adalet ve Kalkınma Partisi'nden (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Julide Sarıeroğlu, Genel Merkez Kadın Kolları MYK üyesi Ayşegül Eren Özdemir, Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi Osman Ağzıkara, Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci, MYK üyesi Merve Menekşe ve Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut, Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'tan oluşan heyetler katıldı.
Bülent Kuşoğlu 25.5.2020
CHP, siyasi partilerin bayramını video konferans ile kutladı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu başkanlığında, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut ve Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'tan oluşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayramlaşma heyeti, siyasi partiler arası bayramlaşma programı kapsamında AK Parti, DSP, Vatan Partisi ve HDP ile görüştü.
Bülent Kuşoğlu 25.5.2020
AK Parti, CHP ve MHP ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı
AK Parti'de ilk olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut, Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'ın bulunduğu heyet ile bayramlaşma görüşmesi gerçekleştirildi.
Bülent Kuşoğlu 23.5.2020
CHP'de siyasi partilerle bayramlaşma, video konferansla yapılacak
Bu çerçevede, bayramın ikinci günü siyasi partilerle yapılacak bayramlaşmada CHP'yi, Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu başkanlığındaki heyet temsil edecek.
Bülent Kuşoğlu 21.5.2020
Kılıçdaroğlu, apartman görevlileriyle video konferansla görüştü Açıklaması
Konut-İş Sendikası Genel Başkanı Alican Kayhan ile Ankara, Bursa, İstanbul, Sivas, Uşak, Adana, Kahramanmaraş, Sakarya, Erzurum ve Rize'den apartman görevlilerinin katıldığı toplantıda Kılıçdaroğlu'na, genel başkan yardımcıları Bülent Kuşoğlu ve Veli Ağbaba eşlik etti.
Bülent Kuşoğlu 19.5.2020
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Anıtkabir'i ziyaret etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Anıtkabir'i ziyaret ederek, Atatürk'ün mozelesine karanfil bıraktı.  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na, Anıtkabir ziyaretinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, genel başkan yardımcıları Seyit Torun, Bülent Kuşoğlu, Gamze Taşçıer, Grup Başkanvekili Levent Gök ile Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz ve milletvekilleri eşlik etti.
Bülent Kuşoğlu 15.4.2020
Koronavirüs salgınına ilişkin ekonomik önlem paketi, Plan ve Bütçe Komisyonunda
Teklifin tümü üzerindeki CHP Grubu adına söz alan Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, "Hepimiz suçlanırız.
Bülent Kuşoğlu 11.4.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, bir süre önce Meclis'te ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanunun yasalaştırıldığını anımsatarak, bu kanunun komisyondaki görüşmelerinde koronavirüsle ilgili tedbirlerin eklenmesini istediklerini ancak kabul edilmediğini anlattı.
Bülent Kuşoğlu 18.3.2020
Kılıçdaroğlu, Türk Tabipleri Birliği heyetini kabul etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk Tabipleri Birliği heyetini kabul etti.  CHP Genel Merkezi'ndeki görüşmede CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak, Tuncay Özkan, Oğuz Kaan Salıcı, Bülent Kuşoğlu ve milletvekilleri ile Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse eşlik etti.
Bülent Kuşoğlu 24.2.2020
Ekonomiye ilişkin "torba teklif" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, usule ilişkin söz alarak, milletvekillerinin kanun tekliflerine ilişkin detaylı bilgilendirilmediğini, kendilerine tekliflere yönelik etki analizi sunulmadığını ve "siyaseten sorumlular komisyonda bulunmadığı için sorularına yanıt alamadıklarını" söyledi.
Bülent Kuşoğlu 23.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Türkiye'de ekilip biçilmeyen arazilerin yüz ölçümünün iki Trakya büyüklüğünde olduğunu söyleyen Öztrak, şunları söyledi: "Geçen yıl soya ithalatı için 988 milyon dolar ödedik Brezilya, Ukrayna çiftçisini sevindirdik. Mısır ithalatı için 703 milyon dolar ödedik, Romanya, Rusya çiftçisini sevindirdik. Bir de samanı ithal edip ondan sonrada bilgiçlik taslıyorlar. Çiftçime primini düzgün ver, mazot, gübre desteğini düzgün yap bu memleketin toprakları, çiftçisi bu milleti rahat rahat doyurur." CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, CHP'nin kongrelerinde artık herkesin gelecekte iktidar olmanın ışığını gördüklerini söyledi.
Bülent Kuşoğlu 19.2.2020
Finansal piyasalara ilişkin yenilikler içeren teklif Genel Kurulda
CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu ise Varlık Fonu ile Türkiye'ye hiçbir kısıtlamaya tabi olmadan kredi getirileceği belirtilmesine karşın kredi getirilemediğini savunarak, "Bir de o zamandan beri yapılan masraflar var.
Bülent Kuşoğlu 13.2.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, araştırma önergesinin sadece vergi kaçakçılığı, Kızılay ve Başkentgaz ile ilgili değil, devletin itibarı ve toplum vicdanıyla ilgili olduğunu söyledi.
Bülent Kuşoğlu 11.2.2020
Finansal piyasalara ilişkin yenilikler içeren teklif Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, teklife ilişkin etki analizi ve tali komisyon görüşünün bulunmadığını ifade etti.
Şu an buradasınız: Bülent Kuşoğlu Haberleri | Bülent Kuşoğlu Kimdir - Haberler - Bülent Kuşoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Kuşoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Bayar, Kılıçdaroğlu ile Eşref Ural'ın partiye dönüşünü konuştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.7.2020 21:24:42. #1.15#
title