Bozüyük'te Zenginleştirilmiş Kütüphane Açılışı

Bozüyük'te Zenginleştirilmiş Kütüphane Açılışı

Bozüyük'te Zenginleştirilmiş Kütüphane Açılışı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki Kumral Abdal Anadolu Lisesine, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılan zenginleştirilmiş kütüphane törenle açıldı.

Bilecik'in Bozüyük ilçesindeki Kumral Abdal Anadolu Lisesine, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılan zenginleştirilmiş kütüphane törenle açıldı.

Açılışın ardından Okul Müdürü Ali Bilgin tarafından zenginleştirilmiş kütüphane hakkında protokol mensuplarına bilgi verildi. Bilgin, zenginleştirilmiş kütüphanede 2 bin 500 kitabın bulunduğunu, bilişim altyapısının oluşturulduğunu, öğrencilerin zenginleştirilmiş kütüphanede bilişim derslerine de girebileceğini söyledi. Ali Bilgin, kütüphanenin vatandaşlara da açık olduğunu belirtti.

Tören sonrasında Kaymakam Şakalar ve beraberindekiler tarafından kütüphane gezildi.

Açılışa Kaymakam Köksal Şakalar, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, İlçe Müftüsü Burhan Çakır ve okul müdürleri ve ile öğretmenler katıldı. - BİLECİK

Bozüyük'te Zenginleştirilmiş Kütüphane Açılışı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title