Bozüyük'te Kentsel Dönüşüm Başlıyor

Bozüyük'te Kentsel Dönüşüm Başlıyor

Bozüyük Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı, KİT Komisyon Başkanı ve Bilecik AK Parti Milletvekili Fahrettin Poyraz ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedat Gürgen ve Spor Genel Müdürü...

Bozüyük'te Kentsel Dönüşüm Başlıyor

Bozüyük Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı, KİT Komisyon Başkanı ve Bilecik AK Parti Milletvekili Fahrettin Poyraz ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedat Gürgen ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ı ziyaret etti.

Ziyarette Bozüyük için önemli bir konu olan kentsel dönüşüm projesi görüşülerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Görüşmenin sonunda Genel Müdür Vedat Gürgen Bozüyük'te uygulanacak kentsel dönüşüm projesi ile ilgili fizibilite çalışmalarının hız kazanacağını, ilçeye teknik bir heyetin gelerek incelemelerde bulunacağını belirtti.

Bakıve Poyraz Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ı da ziyaret etti. Bakıcı, Genel Müdür Baykan'a ilçede bulunan mevcut spor tesisleri hakkında bilgi verdi. İlçede yapılması planlanan yeni bir kapalı spor salonu projesi, Yeşilkent Mahallesi'ne yapılmakta olan spor tesisi ve mevcut spor salonuna yapılacak tadilat konularının görüşüldüğü ve bu konudaki çalışmaların önümüzdeki günlerde başlayacağı öğrenildi.

(MŞ)

01.03.2013 16: 29: 22

TSI

NNNN - BİLECİK