Bol Seçenekli Kurban Alışverişi Migros'ta

Bol Seçenekli Kurban Alışverişi Migros'ta

Migros Grubu,  Kurban Bayramı'nda yine çok özel fırsatlar sunuyor.

Bol Seçenekli Kurban Alışverişi Migros'ta

Migros, Tansaş, 5M ve Macrocenter mağazalarından sipariş formu doldurarak, 444 10 44 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattı'nı arayarak, İnternet üzerinden www.sanalmarket.com.tr veya www.migros.com.tr tıklanarak kurban siparişi verilebiliyor.

Migros Grubu, müşterilerine her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramı'nda da birbirinden özel fırsatlar sunuyor. Çağdaş yöntemlerle, noter huzurunda, İslami koşullara uygun ve hijyenik şartlarda sağlıklı kurban kesim imkanı bu bayramda da Migros Grubu'nda...

Vatandaşlar kurban siparişlerini www.sanalmarket.com.tr veya www.migros.com.tr internet adreslerinden verebilecekleri gibi, 444 10 44 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattı'ndan veya Migros Grubu mağazalarından da verebiliyorlar.

Küçükbaş kurbanlık veya kemiksiz dana eti olarak hazırlanan büyükbaş kurbanlık hisseleri satın alınabiliyor...

Migros Grubu, küçükbaş kurbanlıklarda bu sene iki seçenek sunuyor. 1 yaşını tamamlamış kurbanlık koç seçeneklerinin ilki; canlı ağırlığı 30- 35 kg civarında olup 12-14 kg. karkas et olarak teslim edilen, ikinci seçenek canlı ağırlığı 40-45 kg civarında olup, 16-18 kg. karkas et olarak teslim edilen kurbanlıklar.
İki yaşını tamamlamış büyükbaş kurbanlıklar ise her biri 18-20 kg. olacak şekilde soğutulmuş ve kemiksiz hale getirilmiş 7 eşit hisseden oluşacak.

Ruhsatlı kesimhanelerde Noter huzurunda ve dini vecibelere göre vekalet veren kişi adına kesim gerçekleşiyor...

Migros Grubu'ndan alınan kurbanlıkların kesimi, her türlü sağlık kontrolünün ardından uzman veteriner hekimler ve gıda mühendisleri  kontrolünde, noter huzurunda vekalet veren kişi adına İslami koşullara uygun olarak gerçekleştirilecek. Et entegre tesislerinde bayramın birinci veya ikinci günü kesilen kurbanlıklar, soğutulup parçalanarak hijyen ve gıda güvenliği standartlarına uygun şekilde poşetlendikten sonra kolilenerek teslim edilecek. Kurban etlerinin paketlenmesinde kullanılan tüm ambalaj malzemeleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı. Paketlenen ve kolilenen  ürünler soğuk hava depolarında 0 – 4°C'de muhafaza edilerek, teslimat adreslerine ulaşana kadar soğuk zincir standartları altında korunacak.

Kesilen kurbanlık koçların derileri, bağırsak, kelle, yağ ve paçaları ile kurbanlık danaların derileri, yağları  ve tüm sakatatları noter huzurunda ve belge karşılığında Türk Hava Kurumu'na teslim edilecek, bağış makbuzu kurbanla birlikte müşterilere ulaştırılacak.

Migros Ticaret'ten, kesilen kurbanı üç şekilde değerlendirme imkanı...

1) Kurban hayır kurumuna bağışlanabilir;

Kurbanını Migros Grubu'ndan alan müşteriler, dilerlerse Türkiye Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı'na (ZİÇEV) kurbanlarını makbuz karşılığı teslim ettirebilecekler. Vekalet veren kişinin adına düzenlenmiş bağış makbuzu kişinin teslimat adresine ayrıca postalanacak.

2) Kurbanınızı kendiniz teslim alabilirsiniz;

Müşteriler dilerlerse kurbanlarını Migros Grubu mağazalarından teslim alabilecekler. Kurbanlık koç bayramın ikinci, üçüncü veya dördüncü günü, kurbanlık dana hisse ise bayramın üçüncü veya dördüncü günü sipariş formlarında belirtilen Migros Grubu mağazalarından teslim alınabilecek. Mağazadan yapılan teslimatlarda talebe göre; kurban küçükbaş ise istenilen sayıda kemikli olarak böldürme, büyükbaş ise kıyma, kuşbaşı ve parça olarak hazırlatma imkanı bulunacak. Bu hizmetler için ayrıca ücret alınmayacak.

3) Kurban istenilen adrese teslim edilebilir;

Adrese teslim edilmesi istenen kurbanlık koçlar bayramın ikinci, üçüncü veya dördüncü günü, dana hisseler ise bayramın üçüncü veya dördüncü günü, Migros Sanal Market dağıtım ekipleri tarafından, belirtilen adrese teslim edilebilecek. Adrese teslimatlar sadece İstanbul, Ankara ve İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde geçerli olacak. Adrese teslim edilecek kurbanlarda, sipariş internet veya sipariş hattı üzerinden verilmişse nakliye ücreti alınmayacak. Migros Grubu mağazalarından verilecek adrese teslim siparişlerde ise 10 TL nakliye ücreti alınacak.

Kurbanlıklarda ödeme kolaylığı, Money Visa Kartla yapılan ödemelerde anında 50 TL indirim fırsatı

Kurbanlık koç fiyatları 575 TL (12-14 kiloluk koç) ve 675 TL (16-18 kiloluk koç), dana hisse fiyatı ise 695 TL (18-20 kg kemiksiz et) olan Migros Grubu'nda kurbanlık ödemeleri, mağazalarda sipariş formu ile kredi kartı veya nakit ödeme seçenekleriyle yapılabiliyor. Ödemeler www.sanalmarket.com.tr ve www.migros.com.tr  internet siteleri üzerinden veya 444 10 44 numaralı sipariş hattından ise kredi kartı ya da havale ile gerçekleştirilebiliyor. Money Visa kartla yapılan ödemelerde ise 50 TL anında indirim fırsatı ve 12 taksit imkanı bulunuyor. Ayrıca farklı kredi kartlarına 8 taksit seçenekleri de mevcut.