BİRLEŞİK METAL İŞ SENDİKASI HABERLERİ

Birleşik Metal İş Sendikası Haberleri

Birleşik Metal İş Sendikası haber, Birleşik Metal İş Sendikası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Birleşik Metal İş Sendikası - 19.01.2021
Çorum'da sendikaya üye oldukları için işten çıkarıldıklarını iddia eden işçiler yürüyüş yaptı
Çorum'da, bir fabrikada sendikaya üye oldukları gerekçesiyle işten çıkarıldıklarını iddia eden işçiler, yaklaşık 15 kilometrelik yürüyüş başlattı.
Birleşik Metal İş Sendikası - 05.01.2021
Sendikal hakları engelleyen genel müdüre 6 ay hapis
KOCAELİ'nin Kartepe ilçesindeki metal fabrikasında işçileri istediği sendikaya üye olmaya zorlayan, başka sendikaya üye olan işçileri de işten çıkaran yabancı uyruklu genel müdür D.L., 'sendikal hakların kullanılmasına engel olmak' suçundan 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Birleşik Metal İş Sendikası - 13.04.2020
Sarkuysan'da üretim faaliyeti normale döndü
Sarkuysan Elektrolitik Bakır Sanayi ve Ticaret AŞ, fabrikalarında üretim faaliyetinin normalleştiğini ve kesinti olmadan devam ettiğini bildirdi.
Birleşik Metal İş Sendikası - 02.04.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 4
İşçinin koronavirüs testi pozitif çıktı, 2 fabrikada üretim durdu KOCAELİ'de elektrolitik bakır üretimi yapan firmaya ait yaklaşık 600 kişinin çalıştığı iki fabrikada, bir işçinin koronavirüs testi pozitif çıkınca üretim durduruldu.
Birleşik Metal İş Sendikası - 02.02.2020
MESS, metal işçilerinin toplu iş sözleşmesinde Birleşik Metal-İş ile de anlaştı
Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS), metal işçilerinin 2019-2021 dönemi toplu iş sözleşmesi üzerinde Birleşik Metal-İş ile de anlaşma sağladı.
Birleşik Metal İş Sendikası - 30.01.2020
MESS: Uzlaşı çağrımızı Birleşik Metal-İş reddetti
Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS), Türk Metal ve Özçelik-İş sendikalarının imzaladığı MESS Grup Toplu İş Sözleşmesi'ne dair uzlaşı çağrılarının Birleşik Metal-İş Sendikasınca reddedildiğini bildirdi.
Birleşik Metal İş Sendikası - 19.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ-7
Üniversiteli Gülistan'ı 8 kentten 150 kişilik ekip arıyor TUNCELİ'de, 5 Ocak günü kaldığı yurttan ayrıldıktan sonra kaybolan üniversite öğrenci Gülistan Doku'yu (21) arama çalışmaları, 15'inci günde, 8 kentten gelen 150 kişilik ekiple sürüyor.
Birleşik Metal İş Sendikası - 07.01.2020
Metal işçilerinin toplu sözleşme süreci
Türk Metal Sendikası, Birleşik Metal-İş Sendikası ve Özçelik İş Sendikası, Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) ile yapılan toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması nedeniyle ortak basın toplantısı düzenledi.
Birleşik Metal İş Sendikası - 26.12.2019
Metal işçilerinin toplu sözleşme süreci
Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) ile Birleşik Metal-İş Sendikası arasında uyuşmazlıkla sonuçlanan toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin ardından 2. ara bulucu toplantısında da anlaşmaya varılamadı.
Birleşik Metal İş Sendikası - 24.10.2019
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Açıklaması
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir'de gözaltına alınan Birleşik Metal İş Sendikası işçilerine ilişkin "Hakkını aramak isteyen emekçilere polisler gazla ve copla müdahale ediyorlar.
Birleşik Metal İş Sendikası - 11.09.2019
Birleşik Metal-İş Sendikası, MESS Grup TİS taleplerini açıkladı
Birleşik Metal-İş Sendikası Genel Başkanı Adnan Serdaroğlu, "İlk defa işe girecek metal işçisinin ücretinin, asgari ücretin yüzde 15 oranında arttırılarak uygulanması talep edilmiştir.
Birleşik Metal İş Sendikası - 03.09.2019
İşten çıkarılan işçilere destek
Birleşik Metal-İş Sendikası üyesi bir grup, bir gıda firmasının Bursa'daki fabrikasında çalışırken işten çıkarıldıkları gerekçesiyle firmanın bulunduğu Palladium İş Merkezi önünde eylem yapan işçilere destek verdi.
Birleşik Metal İş Sendikası - 24.07.2019
"İklim değişikliği doğru enerji politikalarıyla önlenir"
Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından Sapanca'da düzenlenen toplantıda, Düzce'deki sel felaketine göndermeler yapılarak, iklim değişikliği önlenmezse daha büyük felaketlerin kapıda olduğu uyarısında bulunuldu.
Birleşik Metal İş Sendikası - 24.05.2019
GÜNDEM ÖZETİ / 24 Mayıs 2019
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Yusufeli İlçe Başkanlığını ziyaret edecek, alan incelemesinde bulunacak, STK temsilcileri ve merkez mahalle muhtarlarıyla buluşacak, "EmlakBank İftarı"na katılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Birleşik Metal İş Sendikası Haberleri | Birleşik Metal İş Sendikası Haber - Haberler - Birleşik Metal İş Sendikası haberleri, son dakika birleşik metal iş sendikası haber ve gelişmeleri burada. Bisam: Dört kişilik ailenin aylık beslenme harcaması 2,716 lira.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.4.2021 06:45:17. #1.14#

title