Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon 104. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı çıktı mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon 104. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon 104. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bugün yeni sezonuyla ekranlara gelecek. Yeni sezonun ilk bölümü 104. bölüm olacak. 104. bölümü izleyenler gelecek bölümün fragmanı ne zaman çıkar merak etti. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 104. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı çıktı mı? İşte bilgiler...

Ekranları sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bu akşam yeni sezonuyla sevenleriyle buluşuyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi izlemek isteyen izleyicilerimiz Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova ATV canlı izle! şeklinde aratıyor. Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 104. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ne zaman çıkar? Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm fragmanı çıktı mı? Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonu bugün 16 Eylül Perşembe günü ATV'de başlayacak.

Bir Zamanlar Çukurova bugün 104. bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölümünün ardından 105. bölüm fragmanı yayınlanacak. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 104. BÖLÜM FRAGMANI İZLE! Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

"Önce bir tutuşsunlar, ondan sonra çıkarım karşılarına"

Ümit'e doğrulttuğu silah ateş alınca dehşet içinde kalan Züleyha, konağa dönüp Fikret ve Fekeli'ye Ümit'i öldürdüğünü söyler. Artık Ümit'in hamile olmadığını da öğrenmiştir. Üçü beraber Ümit'i aramaya koyulurken olanı biteni uzaktan izleyen Hakan ise planını çoktan yapmıştır. Züleyha'nın Ümit'i vurduğu silahı koz olarak elinde tutmaya karar verir.

Züleyha hanımağalığını bir kez daha gösteriyor!

Züleyha, Ümit'in Adnan'ı kaçırmasına içeriden birinin yardım ettiğini düşünür ve işbirlikçiyi aramaya başlar. Fekeli perişan haldeki Züleyha'ya bir hanımağa olduğunu hatırlatır. Fekeli'nin desteğiyle kendine gelen Züleyha, konak halkını etrafında toplayarak Yamanların gücünü bir kez daha gösterir. Şermin ve Betül, Züleyha'nın kolay kolay pes etmeyeceğini anlayıp ona karşı iyice bilenir.

Hakan, şirketin yeni hissedarı olarak sahnede

Züleyha ve Hakan ilk kez karşı karşıya gelir. Üstelik bu karşılaşma büyük bir olaya gebedir. Züleyha bu gizemli yabancının kim olduğunu merak ederken, Abdülkadir, Hakan'ın Züleyha'dan etkilendiğini fark eder. Bu sırada Züleyha'dan da vekalet alan Betül, Yaman Holding'de kontrolü ele geçirmeye çalışmaktadır. Zaferine ulaştığını düşünen Betül'ün karşısına Hakan, Mert Kara adıyla dikilir ve yönetim kurulu toplantısında kendini şirketin hissedarı olarak tanıtır.

Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon 104. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Ana karakterler

  • Züleyha Yaman (Hilal Altınbilek): İstanbul'da bir terzidir.
  • Ali Rahmet Fekeli (Kerem Alışık): Adana'nın yerlilerinden olan bir ağadır.
  • Fikret Fekeli/Yaman (Furkan Palalı): Adnan Yaman'ın gayrimeşru oğludur.
  • Lütfiye Duman (Hülya Darcan): Fikret'in teyzesidir.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title