Bilgi Evleri Haberleri

Bilgi Evleri haber, Bilgi Evleri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bilgi Evleri - 17.06.2021
Son dakika haberi: Diyarbakır'da maddi durumu düşük çocuklara ücretsiz yaz tatili
Başvurular başladı Tatil yapma imkanı bulamayan 9-18 yaş arası çocukların, ücretsiz yararlanacağı yaz kampının başvuruları başladı. Her çocuğun 5 gün boyunca ağırlanacağı kamptan yararlanmak isteyenler, velileriyle birlikte Bilgi Evleri, Akademi Lise ve Sümerpark Ortak Yaşam Alanında yer alan Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığına mesai saatleri içinde başvuruda bulunabilecek.
Bilgi Evleri - 04.06.2021
Şekerpınar Bilgi Evi ve Aile Sağlığı Merkezi'nin temeli atıldı
"Evlatlarımıza faydalı olmasını temenni ediyorum" İnşa edilecek Şekerpınar Bilgi Evi ve Aile Sağlığı Merkezi'nin özellikle çocuklara faydalı olmasını temenni ettiğini belirten Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, "Bu yapılacak bina 2 bin metrekare, kapalı alanı olan bir bina. Hem aile sağlığı hizmetleri açısından bir kısmı kullanılacak hem de evlatlarımızın bilgi evlerinde alacağı eğitimler için kullanılacak.
Bilgi Evleri - 12.05.2021
Başkan Büyükakın, ''Şehrimizi inşa ederken nesillerimizi ihya etmeyi sürdüreceğiz''
"NESİLLERİMİZ KONUSUNDA ASLA İHMALKARLIK YAPAMAYIZ" Gençlerle kurdukları güçlü iletişime de atıfta bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, "Çocuklarımız ve gençlerimiz için elimizden geleni yapıyoruz. Büyükşehir Belediyesi her bakımdan kentimizin tamamında ulaşabildiği her çocuğa ve her gence dokunmaya çalışıyor. Kılavuz Gençlik projemiz kapsamında pandemi döneminde online, pandemi sonrası da kaldığı yerden çok daha güçlü olarak yoluna devam edecek. Bilgi Evleri, Akademi Lise, Akademi Üniversite ve gençlik kamplarımızla nesillerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.
Bilgi Evleri - 12.02.2021
Muş'ta "Bilgi Evleri" kadınların ve gençlerin ikinci yuvası oldu
Muş Belediyesi ve Halk Eğitim Müdürlüğünce değişik mahallelerde açılan bilgi evleri sayesinde kadınlar meslek öğreniyor, gençler de sınavlara hazırlanıyor.
Bilgi Evleri - 19.01.2021
Diyarbakır Yenişehir Belediyesi 2021 yılını yatırım yılı olarak belirledi
Devletin imkanlarını vatandaşların hizmetine sunmaya devam edeceklerini aktaran Beşikci, şöyle konuştu: "2021 yılını ilçemize 100 milyon yatırım bütçesi ayırarak, hazırlamış olduğumuz projelerimiz ve ilçemizde aralıksız olarak sürdüreceğimiz sosyal desteklerle adeta yatırım yılı ilan etmiş olacağız. Bu kapsamda Yenişehir ilçemizde yollarımızın konforunu artıracak, yeni bisiklet yolları yapacak ve ilçemize yakışır yeni konseptte 5 yeni parkımızı inşa edeceğiz. İlçemizde çocuklarımıza yönelik çocuk akademisi, bilgi evleri, gençlerimize kütüphane ve bilim-teknoloji atölyeleri, gençlik merkezlerini de kazandıracağız.
Bilgi Evleri - 22.09.2020
Bağcılar'da çocuklar, "Bilge Tarih"le zamanda yolculuk yapacak
Bağcılar Belediyesi Bilgi Evleri öğretmenleri, hazırladıkları "Bilge Tarih" projesiyle çocukları sıkmadan tarihte çok az değinilen konuları eğlenceli bir şekilde öğretiyor.
Bilgi Evleri - 24.08.2020
Son dakika haberi... Bağcılar'da çocuklara "K-Pop" uyarısı
Son dakika haberleri... Bağcılar Belediyesi Bilgi Evleri'nde düzenlenen etkinlikte çocuklar, Güney Kore'den tüm dünyaya yayılan, imaj ve yaşam tarzlarıyla "cinsiyetsizlik" başta olmak üzere takipçilerini olumsuz yönde etkileyen "K-Pop" müzik grupları konusunda uyarıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bilgi Evleri Haberleri | Bilgi Evleri Kimdir - Haberler - Bilgi Evleri haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bilgi Evleri kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi: Diyarbakır'da maddi durumu düşük çocuklara ücretsiz yaz tatili.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.06.2021 22:18:41. #1.13#

title