İstanbul'un göbeğinde dünür çatışması! Gelinin babasının 4 kişiyi öldürdüğü anlar kamerada - Haberler
Haberi Paylaş

İstanbul'un göbeğinde dünür çatışması! Gelinin babasının 4 kişiyi öldürdüğü anlar kamerada

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Beyoğlu'nda kavga eden gelin ve damadın akrabaları arasında yaşanan kavgada 4 kişi öldü. Olaydan sonra yakalanan gelinin babası Mürsel Ağrı, poliste yapılan sorgusunda cinayetleri itiraf etti. Ağrı ifadesinde, "Damadım kızımı dövmüş. Bunu konuşmak için toplandığımızda önce beni ardından akrabalarımı vurdular. Beni de öldüreceklerini düşünüp ateş ettim. Ölmemek için öldürdüm." dedi. Korkunç olayın kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Beyoğlu Örnektepe Kanarya Sokak önceki gün yaşanan olayda, kısa süre önce evlenen Berk Giray ve Hacer Giray çifti iddiaya göre sorun yaşamaya başlamıştı. Birkaç gün önce evden ayrılan Hacer Giray, dayısının evine gelmişti.

Eşiyle tekrar barışmak isteyen damat Enes Berk Giray ise, yanına babası Hulusi Giray ve kuzeni Burak Giray'ı alarak Hacer Giray'ın kapısına dayanmıştı. Evin önünde yaşanan tartışma üzerine gelinin babası Mürsel Ağrı da olay yerine gelmiş, çıkan çatışmada kayınpeder Mürsel Ağrı, bacağından vurulmuş, silahını çeken Ağrı, damadı Berk Giray'ı, dünürünü ve damadın kuzenin vurarak öldürmüştü.

Gözaltına alınan yaralı Mürsel Ağrı polis nezaretinde hastaneye kaldırılmıştı. Olayın öncesinde çıkan kavgada yaralanan Beytullah Akçay ise ertesi gün kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmiş, İrfan Akçay da hastanede tedavi altına alınmıştı.

Cinayet Büro Amirliği'nde ifadesinde suçunu itiraf eden Mürsel Ağrı'nın "Kavgaları yatıştırmak için dünürüm ile bir araya geldik. Ancak daha sonra gençlerin kavga ettiği yere gittiklerinde dünürüm silah çekerek ateş etmeye başladı. Akrabalarımın vurulduğunu görünce, beni de öldüreceğini düşünüp ruhsatlı silahımı çıkartarak ateş etmeye başladım. 3 kişiyi ben öldürdüm. Ancak ölmemek için öldürdüm." dedi.

Yaşanan dehşet anlarına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, gelinin babasının şahıslarla kavga ettiği ve hepsini öldürdükten sonra hepsine tek tek başlarına defalarca ateş ettiği görüldü.

İstanbul'un göbeğinde dünür çatışması! Gelinin babasının 4 kişiyi öldürdüğü anlar kamerada
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (14)
O Demirel:Barışmak için silahla gidilirse. Silahla karşılaşırsın.
UĞUR BOSTANCI:MİLLETİMİZDE ÖFKE PROBLEMİ ÇOK FAZLA ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN
REDSONİC :İLK KURŞUNU SIKAN HAKSIZ AMA ADAM ONLARI YARALADIKTAN SONRA POLİSE TESLİM OLSA OLAYI ANLATSA EN İYİSİ OLURMUŞ. YERDE YATAN SAVUNMASIZ DÜŞMANINA KURŞUN YAĞDIRMAK CANAVARCA HİSLE ADAM ÖLDÜRMEYE GİRER. NEFSİ MÜDAFA YAPMIŞ DİYENLERİN AKLINDAN ŞÜPHE DUYARIM.
500