Haberi Paylaş

Sedaş'tan Düzce'de Muhtarlar Günü Kutlaması Ve Nezaket Ziyareti

Güncel Haberler

Sedaş'tan Düzce'de Muhtarlar Günü Kutlaması Ve Nezaket Ziyareti

Düzce İli Şebeke Operasyon Bölge Sorumlusu Barış Cerlet, Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Yaşar Çengel'i 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla makamında ziyaret ederek, Düzce'deki tüm muhtarların muhtarlar gününü kutladığını bildirdi.

Yaşar Çengel, SEDAŞ'ın Düzce'deki tüm muhtarlara tebrik mesajını SMS yoluyla gönderdiğini ve bu nedenle teşekkür ettiklerini belirterek, ayrıca nezaket göstererek kendi makamlarına kadar gelen SEDAŞ temsilcilerine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ve mutluluğu ifade etti. Yaşar Çengel "Muhtarlar olarak bizleri böyle bir günde hatırlayarak ziyarette bulunmanız çok anlamlı. SEDAŞ ile sorunlarımızı paylaşıyoruz ilgileniyorlar ve bizde mutlu oluyoruz. Mahallelerimizde oturan vatandaşlar adına SEDAŞ'ı arıyoruz. Vatandaşların taleplerini ve şikayetlerini çok önemsiyoruz. SEDAŞ'ın Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzcede bölgesindeki toplam 2110 muhtar arkadaşımıza ilettiği SMS tebrik mesajı ve SEDAŞ İcra Başkanı Sayın Bekir Sami Güven'den aldığımız yazılı tebrik mesajı bizleri onurlandırdı. SEDAŞ'ın bugün SMS ile tüm muhtarlarımıza ilettiği kutlama mesajı, SEDAŞ İcra Başkanı Sayın Bekir Sami Güven'den aldığımız yazılı tebrik mesajı bizleri çok mutlu etti ve sevindirdi. Bizlere verdiğiniz değeri gösteren bu nezaketli ve hassas yaklaşımınız ve kutlama mesajlarınıza ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Bekir Sami Güven Düzce Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title