Haberi Paylaş

SEDAŞ Misyon Vizyon ve Şirket Ortak Değerlerini Yeniledi

Güncel Haberler

SEDAŞ Misyon Vizyon ve Şirket Ortak Değerlerini Yeniledi

Bolu, Düzce, Kocaeli ve Sakarya illerinde elektrik dağıtım faaliyetlerini yürüten SEDAŞ, yenilenme ve daha hızlı büyüme hedefiyle, vizyon, misyon ve ortak değerlerini yeniledi.

Elektrik dağıtım sistemiyle birlikte, paydaşlarına kattığı değerleri de sürekli olarak arttıran ve güncel teknolojik gelişmeleri takip ederek yatırımlarına uyarlayan SEDAŞ, özelleştirme sonrası yapılan atılım kapsamında, misyon, vizyon ve ortak değerlerini yeniledi.

"Güvenilir, çevik ve müşteri odaklılığıyla bilinen model bir şirket" olmayı vizyon edinen SEDAŞ, "güvenli, kaliteli, güvenilir elektrik enerjisine sürdürülebilir erişimi sağlamak" misyonuyla yola devam edecek.

SEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven, misyon, vizyon ve ortak değerlerin yenilenmesi ile ilgili olarak "SEDAŞ, elektrik dağıtım faaliyetine ait süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlayarak, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmayı, gelişime açık kimliğiyle kendisini sürekli yenileyerek hizmet kalitesini yükseltmeyi hedefleyen bir şirket. Yaptığımız yatırımlar ve iyileştirmelerde de bu azmimiz açıkça görülmektedir. Kısa bir süre önce 2020'ye yönelik şebeke kapasitesini genişletme, iyileştirme ve bilişim teknolojilerine yönelik 5 yılda 508 Milyon TL'ye ulaşacak yatırım hedefimizi açıkladık. Bu uzun vadeli hedeflerimize yönelik olarak da misyon, vizyon ve ortak değerlerimizi yenileme kararı aldık. Tüm paydaşlarımızı düşünerek hazırladığımız yeni yol haritamızın bizleri daha başarılı bir konuma taşıyacağına olan inancımız tamdır. Yeni değerlerimizin referansıyla, görevli dağıtım alanımız içerisinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 işletme bakım, ölçü veri faaliyetlerimizi sürdürmeye, hedeflediğimiz yatırımlarımızı %100 oranında gerçekleştirmeye, güvenli, kaliteli, güvenilir elektrik enerjisi için tüm imkanlarımızı seferber ederek çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

SEDAŞ, "Bizi hedeflerimize ulaştıracak itici gücümüz" olarak tanımladığı ortak değerlerini; Müşteri Odaklılık, Şeffaflık ve Açıklık, Yeniliklere Açık, Sonuç Odaklı Yaklaşım, Güvenilir Ortamlar Yaratma, Sorumluluk Alma, Kapsayıcılık ve Katılımcılık, İşbirliği ve Takım Çalışması, Karar Alma ve Sahiplenme olarak yeniledi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Bekir Sami Güven Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title