Beğendik Beldesi Kayyum ile Hizmet Görmeye Başladı - Haberler
Haberi Paylaş

Beğendik Beldesi Kayyum ile Hizmet Görmeye Başladı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Genel

Beğendik beldesi kayyum ile hizmet görmeye başladı Beldede 'Yaşam alanı' oluşturuluyor Siirt'in Pervari ilçesi Beğendik belediyesi kayyum belediye tarafından hayata geçirilen proje ile yaşam alanı oluşturulacakSİİRT - Siirt'in Pervari ilçesi Beğendik Belde Belediyesine kayyum atanan Kaymakamı...

Beğendik beldesi kayyum ile hizmet görmeye başladı

Beldede 'Yaşam alanı' oluşturuluyor

Siirt'in Pervari ilçesi Beğendik belediyesi kayyum belediye tarafından hayata geçirilen proje ile yaşam alanı oluşturulacak

SİİRT - Siirt'in Pervari ilçesi Beğendik Belde Belediyesine kayyum atanan Kaymakamı Hakan Şeker'in çabaları sonucu 2018 yılının başında hizmete girecek olan 'Yaşam alanı' belde halkını memnun ederken, vatandaşlar kayyum ile hizmet gördeklerini söyledi.

Siirt Valiliği tarafından 30 Mart 2017 tarihinde Beğendik beldesine başkan vekili olarak görevlendirilen Pervari Kaymakamı Şeker, aradan geçen 8 ayda beldeye biri futbol diğeri basketbol oynanabilecek çok amaçlı halı saha, sekiz kamelya, 400 metre yürüyüş yolu ve 4 adet WC'nin de içinde olacağı bir spor kompleksi, 2 taziye evi, cami onarım ve bakım çalışmalarını gerçekleştirerek belde halkını ihya etti.

Beldede yapılan çalışmalar ile ilgili basın mensuplarını bilgilendiren Beğendik Belediye Başkan Vekili Şeker, beldenin kısa sürede büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadığını söyledi. Görevlendirildiğinde ilk olarak ibadet mekanına el attığını aktaran Şeker, camiyi zemininden çatısına kadar baştan sona yenilerek temiz ve rahat bir şekilde halkın ibadetine açtıklarını, iki mahalleye de taziye evleri, Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk adı verilen çocuk parkı kurulduğunu aktardı.

Eğitim, sosyal ve sportif alanlarda güzel projeler hayata geçirdiklerini aktaran Başkan Vekili Şeker, tam teşekküllü halı saha, bir adet basketbol sahası, bir adet soyunma odası, iki duşluk, sekiz kamelya, 400 metre yürüyüş parkuru olmak üzere 4 adet WC'nin de içinde yer aldığı büyük bir spor kompleksinin yapımına başlandığını ve 2018 yılı başında beğendik halkının hizmetine sunulacağını aktardı.

Yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Vekili Şeker'e teşekkür eden Beğendik Beldesi Kale Mahallesi Muhtarı Zeydin Eksik, "Eskiden böyle değildi. Devletimiz çok güzel hizmetler yaptı, yolumuzu yaptı, camimizi onardı, çocuk parkı her şey yaptı. Allah Devlete ve Millete zeval vermesin" dedi.

Beğendik Beldesi Kayyum ile Hizmet Görmeye Başladı

Beğendik Beldesi Kayyum ile Hizmet Görmeye Başladı

Beğendik Beldesi Kayyum ile Hizmet Görmeye Başladı

Beğendik Beldesi Kayyum ile Hizmet Görmeye Başladı
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Haber: Beğendik Beldesi Kayyum ile Hizmet Görmeye Başladı - Haberler
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.09.2021 12:39:31. #1.12#