Baht Oyunu 1. bölüm fragmanı izle! KANAL D Baht Oyunu 1. Bölümü ile başlıyor! Baht Oyunu izle! - Haberler
Haberi Paylaş

Baht Oyunu 1. bölüm fragmanı izle! KANAL D Baht Oyunu 1. Bölümü ile başlıyor! Baht Oyunu izle!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Baht Oyunu 1. bölüm fragmanı izle! KANAL D Baht Oyunu 1. Bölümü ile başlıyor! Baht Oyunu izle!

Baht Oyunu 1. Bölüm fragmanı izle! Baht Oyunu dizisinin 1. bölümü ile başlıyor! Baht Oyunu yeni dizi fragmanları da yayınlandı. KANAL D'de yayınlanan Baht Oyunu 1. Bölüm fragmanı izle! Baht Oyunu son bölüm özeti! Baht Oyunu 1. bölümde neler olacak? KANAL D Baht Oyunu 1. bölüm fragmanı izle! Baht Oyunu 1. bölüm izle

Baht Oyunu 1. bölüm full izle! Baht Oyunu 1. bölüm tamamı izle! KANAL D ekranların sevilen dizisi Baht Oyunu 1. bölüm seyret! Baht Oyunu 1. bölüm tek parça izle! Baht Oyunu 1. bölüm tamamı izle! Baht Oyunu 1. son bölüm fragmanı izle.

Baht Oyunu dizisi KANAL D ekranlarında 1. bölümüyle yayınlandı. Dizi severler heyecan dolu 1. Bölüm ile izleyici karşısına geçecek. ! KANAL D Baht Oyunu 1. Bölümü ile başlıyor! Baht Oyunu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Baht Oyunu 1. Bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz...

İlk aşkıyla kavuşamadığı takdirde ebedi mutluluğu elinden kaçıracağına inanmış Ada, üniversitede karşısına çıkan ve ülkesine gitmemek için Türkiye vatandaşlığına ihtiyaç duyan Rüzgar'a aşık olur ve ona evlenme teklifi eder. Rüzgar için bu evliliğin tek amacı vatandaşlık almak, Ada için de ilk aşkıyla evlenerek talihini yenmektir. Ada, üniversitedeyken ailesinden haber siz evlendiği ve üç yıldır evli olduğu Rüzgar'ın Türk vatandaşlığını almasını iple çekmektedir.

Rüzgar'ın vatandaş olması ile gerçekten karı koca olacaklarını hayal etmektedir. Rüzgar'ın vatandaşlığı alacağı bu en mutlu gününde, çalıştığı kafeye gelen popüler sosyal içerik platformu Bizdeböyle.net'in kurucusu ve başyazarı Bora'yla yaşadığı tartışma nedeniyle işten atılır. Ada, Rüzgar'ı görmek için çalıştığı şirkete gittiği sırada onu iş arkadaşı Tuğçe ile dudak dudağa görünce bütün dünyası başına yıkılır. Kara bahtının gelip onu bulduğunu düşünen Ada'yı büyük bir sürpriz beklemektedir! Kafede kavga ettiği Bora, Rüzgar'ın patronudur.

Baht Oyunu 1. bölüm fragmanı izle! KANAL D Baht Oyunu 1. Bölümü ile başlıyor! Baht Oyunu izle!

Bahtınızın kara olduğuna bir kere inandıysanız, makus talihi yenmek pek de kolay değildir… Ancak ilk aşık oldukları erkeklerle evlenirlerse mutluluğu yakalayacaklarına inanan ve bunu başaramamış kadınlar arasında büyüyen Ada, tam da bu işe son noktayı koymak, kaderin çarkına çomağı sokmak üzeredir ki... Olanlar olur, Ada ilk aşkı olduğuna inandığı Rüzgar tarafından terk edilir. Ada mutluluk yolunda Rüzgar'ı geri kazanmak isterken karşısına Bora çıkar. Aşkı ve inancı arasında sıkışan Ada'yı, zorlu ve romantik bir yolculuk beklemektedir.

Aytaç Şaşmaz (Bora), Cemre Baysel (Ada), İdris Nebi Taşkan (Rüzgar), Aslı Sümen (Tuğçe), Hande Subaşı (Nergis), Funda İlhan (Belma), Tuğba Çom Makar (Yasemin), Anıl Çelik (Ali), Ozan Dağgez (Evren), İrem Yüksel (Selin), Emrah Ben (Aslan), Suğdem Gözalır (Pırıl), Azra Aksu (Elif) ve Altan Erkekli (Zafer).

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title