BAĞCILAR KARİYER MERKEZİ'NDEN KADIN İSTİHDAMINA DESTEK - Haberler
Haberi Paylaş

BAĞCILAR KARİYER MERKEZİ'NDEN KADIN İSTİHDAMINA DESTEK

BAĞCILAR KARİYER MERKEZİ'NDEN KADIN İSTİHDAMINA DESTEK
Habermetre - Haberler | Toplum

BAĞCILAR KARİYER MERKEZİ'NDEN KADIN İSTİHDAMINA DESTEKBağcılar Belediyesi, İstanbul'da hizmet veren TEMAŞ Gıda Sanayi ve Ticaret A. Ş firmasına eleman alımına aracılık etti.

BAĞCILAR KARİYER MERKEZİ'NDEN KADIN İSTİHDAMINA DESTEK

Bağcılar Belediyesi, İstanbul'da hizmet veren TEMAŞ Gıda Sanayi ve Ticaret A. Ş firmasına eleman alımına aracılık etti. Kariyer Merkezi'nin düzenlediği organizasyonda iş görüşmesi yapılan ve aranan özelliklere uyan kadınlardan 10'u yemek dağıtım, temizlik ve mutfak personeli olarak çalışmaya başlayacak.

Bugüne kadar 1600 kişinin iş sahibi olmasına imkan tanıyan Bağcılar Belediyesi Kariyer Merkezi'nin istihdam faaliyetleri devam ediyor. Son olarak kadınlara yönelik bir işveren-iş arayan buluşmasına imza atıldı. Bu kapsamda toplu yemek üretimi ve dağıtımı hizmeti veren TEMAŞ Gıda Sanayi ve Ticaret A. Ş'nin talebi üzerine Bağcılar Belediyesi Kariyer Merkezi, İŞKUR'la yapılan protokol çerçevesinde harekete geçti. Daha önce kayıtları bulunan 18-45 yaş arasındaki kayıtlı kişilere davette bulunuldu.

İşsizlerin evine ekmek götürmesine vesile oluyor

İşveren şirketin yöneticileriyle iş ihtiyacı olan kadınlar, Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'nda bir araya geldi. Yüz yüze yapılan görüşmeler neticesinde aranan profile uyan 10 kişi TEMAŞ Catering firmasında yemek dağıtım, temizlik ve mutfak personeli olarak iş başı yapacak.

İstihdama yönelik atılan her adımın mutluluk verici olduğunu ifade eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Kariyer Merkezi'nin özel işletmelerle irtibatını sürdürerek işsiz insanların evlerine ekmek götürmelerine vesile olmaya devam edeceğini söyledi.

Oluşturulma Tarihi : 27. 09. 2021 Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Haberler Bağcılar'da Rap Gecesi Engellilerin TEKNOFEST 2021 Heyecanı Bağcılar'da Kazak Rüzgarı Esti Lokman Çağırıcı Esnafı Ziyaret Etti, Pahalılığın... Bağcılar'da Mustafa Öztürk Türk Kazak Kardeşlik Parkı Açıldı Bağcılar Belediyesi'nden üniversite öğrencilerine eğitim... Bağcılar Belediyesi'nden Üniversiteyi Yeni Kazananlara... Bağcılar Belediyesi de TEKNOFEST 2021'de Öğrencilerin Sağlığı İçin Okul Kantinleri Denetlendi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

BAĞCILAR KARİYER MERKEZİ'NDEN KADIN İSTİHDAMINA DESTEK

Habermetre - Son Dakika Haberleri

Bağcılar Belediyesi, İstihdam, Bağcılar, İŞKUR, Toplum, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title