BAĞCILAR'DAN MANAVGAT'A 20 BİN ADET FİDAN BAĞIŞI! - Haberler
Haberi Paylaş

BAĞCILAR'DAN MANAVGAT'A 20 BİN ADET FİDAN BAĞIŞI!

Habermetre - Haberler | Toplum
BAĞCILAR'DAN MANAVGAT'A 20 BİN ADET FİDAN BAĞIŞI!

BAĞCILAR'DAN MANAVGAT'A 20 BİN ADET FİDAN BAĞIŞI!Türkiye'nin birçok şehrinde çıkan orman yangınlarına yönelik başlatılan fidan bağışı kampanyasına Bağcılar Belediyesi'nden de destek geldi.

BAĞCILAR'DAN MANAVGAT'A 20 BİN ADET FİDAN BAĞIŞI!

Türkiye'nin birçok şehrinde çıkan orman yangınlarına yönelik başlatılan fidan bağışı kampanyasına Bağcılar Belediyesi'nden de destek geldi. Belediye olarak 20 bin fidan bağışladıklarını söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, "Yangına karşı destek zincirinde biz de varız. Yanan alanları hep birlikte fidanlarla donatacağız" dedi.

Akdeniz'de başlayan ve daha sonra Türkiye'nin birçok şehrinde çıkan orman yangınlarıyla ilgili mücadele devam ediyor. Yangınlar neticesinde yok olan ormanları yeniden canlandırmak için yurt genelinde fidan bağış kampanyası başlatıldı. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da 20 bin fidan bağışlayarak kampanyaya destek verdiklerini açıkladı.

Kayıplarımızı telafi edeceğiz

Yüreğimizi yakan bu acıları el birliğiyle dindireceklerini söyleyen Çağırıcı, "Öncelikle yangınlarda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza baş sağlığı diliyorum. Yangına karşı destek zincirinde biz de varız. Yurt edindiği toprağa 'ana' diyen bir millet olarak her bakımdan kayıplarımızı telafi edecek, yanan alanlarımızı fidanlarla donatacağız" dedi.

Çağırıcı, hemşehrilerini de bağışta bulunarak ülkenin geleceğine nefes olmaya davet etti.

Oluşturulma Tarihi : 30. 07. 2021 Haberler Uluslararası Lojistik Firmasına Personel İstihdamı HÇ'den 3 Bin 358 Aileye Kıyafet ve Ayakkabı Yardımı 2021/2022 Staj Başvurusu Mutluluğu Bulduğu Yerde Oğluna Şifa Arıyor Bağcılar'da 1. 5 Yıl Sonra Bayramlaşma Sevinci Bağcılar Kurban Bayramı'na hazır Bağcılar zabıtasında "Yaka kamerası" dönemi başladı Bağcılarlı çocuklar 15 Temmuz'a sahip çıktı 15 Temmuz Boccia turnuvasına Bağcılar damgasını vurdu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Habermetre - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500